ליגת כובע

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

Re: ליגת כובע

הודעהעל ידי רפי » ד' פברואר 03, 2010 12:07 pm

התגובה הזו, שנשלחה אלי אחרי חצות ,מאשרת [אולי] את הפתגם: הבוקר חכם מהלילה...
רפי

הודעהעל ידי itamar_r » ה' פברואר 04, 2010 12:36 am

אז ככה, התחלתי לנסח תגובה מושקעת משהו אבל אז נפל לי האסימון.
אין שום טעם שאני אתן מזמני בשביל להתעסק בזה.
רפי, להוציא הודעה פרטית שמישהו פנה אליך לציבור זה לא במקום.
אני באמת יודע(!!!) שאתה לא מבין דבר וחצי דבדר באולטימייט ואני מציע לנסוע לטייל בעולם ולראות אולטימייט אמיתי ברמה גבוה.
מה שאתה ממציא שם בשדה בוקר אשרך, אם אתה רוצה לאסור או להשפיע על השחקנים של שדה בוקר לא להגיע למרכז אשרך, אח"כ אל תתלונן שהם לא בנבחרת.

אני לא ממש מבין איך אתה מורה ומחנל בישראל וכאן כבר באה הביקורת שלי על המדינה אך אתה צר אופקים מדי בשביל להתמודד איתה.

מה שאנשים עשו בשביל האולטימייט בארץ בשנים האחרונות הוא לא יסולא בפז, מדורי, דרך תומר, חן אסף דויד וכל האחרים שהשקיעו מזמנם הפנוי , ללא תמורה זה מדהים. להגיד שאנחנו מחפשים כמות ולא איכות זאת העלבה, לא אלי, כי אני לא משקיע בזה מספיק, העלבה בפני אלו שכן ובעיקר בפני אלו שלעתים באים גם אליכם לדרום לעבוד עם הילדים המדהימים האלו.

רד מאיתנו, אתה לא רוצה אולטימייט תרשום ספורט חדש, תקרא לו בשם חדש. להגיד לדויד שהוא לא מבין באולטימייט COME ON.

אתה עושה צחוק בעיקר מעצמך , ווהתלמידים שלך קוראים את זה.
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי Tomer » ה' פברואר 04, 2010 12:41 am

איתמר... נפלת במלכודת של רפי
שלחת הודעה בלילה... עכשיו הוא יענה בבוקר ואז מה תעשה?
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

הודעהעל ידי itamar_r » ה' פברואר 04, 2010 12:48 am

אפתיע אותו בדמדומים זה ייאלץ אותו לקום לפנות בוקר
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי רפי » ה' פברואר 04, 2010 7:48 am

א.אני דווקא כן בעד שהם יסעו למרכז על מנת להתאמן ולשחק שם ככל היותר.
ב. אני לא מתלונן שהם לא בנבחרת כי הם דווקא כן .
ג.דיברתי על כמות לעומת איכות ולא ההיפך.
ד. דוד בין המבינים הגדולים בארץ באולטימייט. בשום מקום לא נאמר אחרת.
ה. דוד הבהיר לי אתמול שהוא דווקא שלח את תגובתו מוקדם בערב . אבל הפתגם- מעולה.
ו. כל היתר הוא אוסף השמצות כל כך עלוב שאינו שווה התיחסות.
רפי

הודעהעל ידי nevoh0 » ש' פברואר 06, 2010 8:37 pm

איתמר אתה גנוב..(בעדינות יתרה)
נתחיל מזה שאני בכלל לא מבין מאיפה כל השטויות שאתה כותב,במיוחד לאור חוסר ההכרות שלך עם רפי כנראה,מספיק שנים אנחנו איתו ביחד ואין קשר למציאות בדבריך ואם כבר אתה מדבר על תרומה,אז רפי כבר לפחות 6 שנים משקיע באולטיימיט בשדה בוקר יותר מכל אחד אחר,וגם לפני שבאו כוחות חיצוניים לאולטמייט לתיכון,הוא, מנטו אהבת הספורט טרח ואירגן אירועים שונים,נראה לי שהוא יסכים שרק השנה אפשר להגיד שהפירות באמת נקצרים ושסוף סוף יש מספיק חברה רציניים. אז מגיע לרפי כל הכבוד.
לא רוצים להכנס יותר מדי לטורניר הכובע,אבל כשאני הייתי שם קיבלתי בידיוק את ההרגשות האלה,שיחקתי עם חבר'ה שנחשבים לטובים בארץ,וחוץ מלעשות משחק הנדלרים עצלני ביותר(הייתי בשוק מהחוסר בריצה במשחקים) הם לא עשו דבר מה שגרם לי לפקפק באיכות האמיתית שלהם.היה משחקים משעממים וחסרי תוכן,אביגל עדה למוטיבציה שלי לחזור לכל סוג של אולטימייט במרכז הארץ אחרי אותו אירוע.

בקיצור שקול דבריך לפני שאתה זורק דברים לאוויר,וטוב שיש רק נבחרת נוער בארץ,כי בתור בוגר אני לא בטוח כמה טוב היה אם היית בנבחרת כל שהי....

שבוע טוב

שי קסל ונבו
nevoh0

הודעהעל ידי איל אהרן » ש' פברואר 06, 2010 9:24 pm

היי היי רק רגע אחד.
אני חושב שנחצו פה כמה גבולות, שלא ראוי שייחצו.

רפי, אם דוד שלח לך הודעה פרטית, כנראה שתוכנה נועד להישאר פרטי, ולא להתפרסם בפורום.
איתמר, אתה צודק ברוב הנקודות שלך - אבל אני בטוח שבשדה בוקר משחקים אולטימייט באופן כמעט זהה לזה שמשחקים במרכז, או בחיפה, או בכל מקום אחר בארץ.
קסל ונבו - הייתם בטורניר אחד. אני מאמין שכדי לשפוט את ליגת כובע אתם צריכים להגיע קצת יותר (אם זה קשה להגיע, מה שלגיטימי, אז גם לבוא ולהגיד שהמשחקים משעממים, כשהייתם רק בשלושה, זה טיפה בעייתי). גם איתמר, בדיוק כמו רפי, רוצה שהענף יתקדם בארץ, והוא גם טיפה יותר מבוגר מכם.

אנא שמרו על הפורום קצת יותר נעים לביקור, אותי אישית קצת מעצבן לראות את ההודעות שהיו פה בימים האחרונים. :)
May the FLOW be with you
איל אהרן

הודעהעל ידי רפי » ש' פברואר 06, 2010 10:34 pm

אותי אישית קצת מעצבן לראות את ההודעה שלך.
מטיף מוסר לצעירים בשל היותם צעירים. אחד כזה מהאו"ם . מחלק את הביקורת שלו בין כולם באופן שווה.
ההשמצות האישיות ודברי הבלע של איתמר[ מי זה בכלל, לא מכיר אותו], אם אותם לא מצאת לנכון לגנות, אז הנייטראליות שלך די עלובה.
רפי

הודעהעל ידי איל אהרן » ש' פברואר 06, 2010 10:50 pm

חבל שלקחת את זה לכיוון הלא נכון. אני דווקא לא מגנה אף אחד, ולא מטיף מוסר. אני לא מנהל פורום ולא רגולטור ממשלתי, אין זה מתפקידי לגנות או להעמיד בפינה אנשים - ואני לעולם לא אעשה את זה.
אני רוצה, כמו כולם, לשחק אולטימייט, ולקדם כמה שאפשר את המשחק בארץ. זה יקרה אם נפסיק לבלבל במוח בפורום, ונתחיל לעשות מעשים בשטח.
May the FLOW be with you
איל אהרן

הודעהעל ידי nevoh0 » ש' פברואר 06, 2010 10:54 pm

כמו שנאמר.. או"ם שמום

זה בידיוק מה שרפי מנסה להגיד לך,לשחק כמה שיותר,ולשתף כמה שיותר,אתה קצת סותר את עצמך חביבי... בכל מקרה לא מבין איך אתה מעיז לגנות את צעירותנו ביחס לאיתמר כשאיתמר כותב לרפי את מה שהוא כותב או שתתרכז יותר במה שאתה כותב או שתשאר בעיניינך

שי קסל ונבו הדר
nevoh0

הודעהעל ידי רפי » ש' פברואר 06, 2010 11:23 pm

אצלנו לפחות עושים מעשים בשטח כל הזמן ,ולא מהיום. אביגל תורמת את חלקה וגם אני. יש לנו תלמידים נהדרים ושניים מהם כרגע מנסים להסביר לך דבר או שניים . לבלבל את המוח בפורום? הפורום, מטרתו,בין השאר, לקדם ולמצוא פתרונות לבעיות שנוצרות [כמו למשל, ששחקנים חוזרים מתוסכלים מטורניר כובע ואומרים שלא יבואו יותר]. כל אחד רשאי להביע את דעתו . אני למשל בטוח שאיתמר, דוד ואני דוקא תמימי דעים יותר ממה שנראה. אם יש ענין אפשר לחזור כמה צעדים אחורה, למחוק כמעט הכל ,ולהתחיל לגלגל את הדיון הזה מהתחלה.
רפי

הודעהעל ידי itamar_r » ש' פברואר 06, 2010 11:41 pm

אתה יודע מה רפי, אני מוכן לגלגל דברים אחורה, או יותר נכון להמשיך לכיוון אחר.
אולי אמרתי דברים שלא הייתי צריך לומר ועל זאת אני מתנצל.

אני רוצה להאמין שגם אתה (רפי) מעוניין להתנצל בפני דויד על הודעה פרטית שהוצאת לציבור, כי לא משנה מה היה כתוב בה. היא הייתה פרטית ואת זה צריך לכבד.

את כל התוקפנות מכיוון הדרום אני מקשיב וסופג. ואני יודע רק דבר אחד.

שאולטימייט זה משחק תחרותי, אגרסיבי שאין שום ניגודיות בין ספיריט לבין כל השאר. להפך, כאשר אתה מוותר זה נחשב כלא ספיריט יותר מכל דבר אחר.
גם במגרש הכדורגל השכונתי או מגרש הכדורסל צריך להיות טוב כדי לשחק. אין מה לעשות בנידון (!!!) מי שיש לו בעיה שהוא לא נודע בדיסק יכול אך ורך לבוא בתלונות אל עצמו.

כולם מתחילים ככה, וכולם משתפרים אף אחד מעולם לא התלונן על האחרים.

צריך לעשות קאט נכון למקום פנוי (ובשביל זה יש את הסטאק שאתם כלכך לא אוהבים) ואז לרוץ ולקבל את הדיסק.
אתם יכולים לשאול את כל מי ששיחק איתי בהאט, מי שעושה קאט טוב, ורץ חזר אני זורק לו את הדיסק. גם אם אני אזרוק אותו לריצפה כי זאת זריקה קשה, כי אני מעריך קאטים טובים ומאמץ.

ישלי הרבה דוגמאות כאלו. מי שרוצה לדעת בצלחת חייב להתאמץ. תשאלו את אביב ששיחק איתנו בטורניר האחרון אם הוא לא קיבל מספיק את הצלחת. הוא רץ, הוא חתך הוא התאמץ וזה השתלם לו. אופיר ששיחקה עם חן, כנראה התאמנה מספיק על הזריקות שלה בשביל להיות הנדלרית ועוד אחת מעולה.

תפסיקו לבקר את מי שמסביב שאתם לא נהנים. תתחילו להשקיע להזיע ולרוץ, איכשהו תמיד החבר'ה של שדה בוקר נעלמים באמצע הטורניר ולא עולים למגרש. אין שום סיבה שזה יקרה, תמיר 7 ראשונים על הקו משחקים לא יקראו לאף אחד מבחוץ. כי כולם רוצים לשחק יותר, ואם אתם רוצים לגעת בצלחת אני אגיד את זה שוב, תתאמנו על זריקות, תראו סרטים, תרוצו ולמדו לעשות קאטים טובים ונכוניןם (מתוך הסטאק כי בשביל זה הוא קיים).
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי Tomer » ש' פברואר 06, 2010 11:47 pm

נבו ואחרים-

אני מבין מה אתם מרגישים, גם אני מצאתי את עצמי בסיטואציה שאתם מתארים, לא בעוצמה כזו פה בארץ (כי בגדול מצאתי את עצמי גדל עם ההתקדמות של הספורט), אבל באירועים ודיונים בעולם, וגם אני יצאתי בכל מיני הצהרות שגרמו לי להראות קטנוני ולמי שמסביבי להסתכל עלי מלמעלה כי מאיפה שאני הסתכלתי "כל האסטרטגיה הזו" נראתה לי קשקוש גמור וכשזרקתי לאוויר "למה שזה לא יהיה דווקא ככה" גרם לאנשים מנוסים ממני (חלקם דווקא צעירים יותר) להפסיק להתייחס אלי ברצינות... את הזמן הזה והקשרים ההם איבדתי, כי לא הייתי מוכן ללמוד כלום בתקופה ההיא, לא כל כך מזמן, 2002 בסך הכל...

אבל אני הייתי אי שם בצרפת, אתם חיים פה בביצה שלנו בארץ, ואולי אין נביא בעירו... אבל אין לכם ברירה
מתישהו לא יזיק אם איתמר ילמד אתכם משהו, או דוד, או אני.

אתם רוצים ללמוד- תלמדו. מרפי, ואני מאוד מכבד את העשייה והרצון הטוב שלו בשדה בוקר, אבל בעיקר מאנשים שהשתתפו וארגנו אירועים פה בארץ, ששיחקו בחו"ל בטורנירים ברמות הכי גבוהות, שפגשו ודיברו ולמדו מהשחקנים הטובים בעולם... למזלכם הם פה (בניגוד לתקופה שאני למדתי לשחק בה), זמינים ורוצים ללמד, אבל לא רק בתנאים שלכם.

לאף אחד מכם לא יהיה האומץ לומר לשחקן כדורסל מנבחרת ישראל או למאמן שלהם את מי לשים סנטר ולמי לתת לזרוק שלשות (זה המעט שאני מבין בכדורסל, תסלחו לי), אבל זה מה שאתם עושים פה ובכל טורניר כובע כזה או אחר. אפילו כשאני הזומנתי לאמן אנשים משדה בוקר קיבלתי עצות מהיציע על איך כדאי ומה טוב...

ספציפית בעניין טורניר הכובע - אנשים משלמים כדי לבוא לטורניר כובע ולשחק באולטימייט שהם למדו במשך שנים, ברמה שהם רגילים אליה +-
בהזדמנות הזו הם שמחים לתת מהזמן שלהם והאנרגיות כדי להשקיע בשחקנים חדשים, כי יש לכם את הפוטנציאל, יש להם את הידע ויש לכולם את הרצון. והטורנירים האלה הם פלטפורמה טובה לשפר ולהביא אתכם לרמה מרשימה

הרמה הזו עולה בכל טורניר וטורניר, ומהווה מחסום כניסה מסויים (לצפות שכולם ידעו לעשות FORCE סביר למשל לא היה עולה על הדעת לפני שנתיים) אבל זה לא עוצר את המארגנים מלאפשר לכל מי שרוצה להשתתף ולא עוצר את השחקנים החדשים, יותר או פחות מהרשם, וכולם רוצים לשחק
תאמינו לי שלשתף 3-5 שחקנים חדשים בקבוצה שלך, לנסות לתת להם מספיק ידע, מוטיבציה ופידבק כדי שידעו מספיק בסיס נדרש לטורניר ברמה שהטורנירים בארץ הגיעו אליה כדי שישחקו ויהנו דורש ממני אישית לא מעט וויתורים על איכות המשחק שאני רגיל אליה, זה נופל על 2 השחקנים הטובים והמנוסים ביותר בקבוצה (שוב- איתמר, דוד, אני), ולא תמיד מהנה, במיוחד אם אתה חוזר הביתה אחרי טורניר טוב וקורא תגובות כאלה... כשאני בטורניר אני נותן כל מה שאני יכול כדי ללמד את השחקנים החדשים, אבל אז גם כועסים עלי ואומרים שלא מסרתי אליהם?
הצד החיובי הוא שמידי פעם יש אנשים שפתוחים ומקשיבים וזה באמת שווה את כל האנרגיות והמאמצים... בטורניר הבא הם בקבוצה היריבה ומחסלים לקבוצה שלי את הצורה וזה עדיין שווה את זה. באמת.

לדעתי, ואני מקווה שאני סמכות מספקת, זה אומר גם שאתם צריכים לשחרר קצת (זה לרפי וגם לצעירים יותר), לוותר על הדברים שאתם חושבים שהם נכונים, כי לפעמים אתם טועים, הבנתם לא נכון ולא היה מי שיתקן אתכם, לפעמים לימדו אתכם דברים שהיו נכונים לרמת משחק מסויימת אבל לא לרמה שאתם רוצים להיות בה כדי לקחת חלק בטורנירים בינלאומיים

כדי לסיים את המונולוג אני רוצה לומר שאת אימון הנבחרת לא ראיתי אבל אני אראה וכנראה גם אעזור לאמן, את המשחק שאחריו דווקא כן ראיתי והתרשמתי לטובה, יש הרבה פוטנציאל, ויש גם רצון טוב מצד הרבה אנשים לתרום לממש כמה שיותר ממנו. וחבל שהגשרים ישרפו לפני שחשבנו בכלל להגיע אליהם.

תומר
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

הודעהעל ידי bankirer » א' פברואר 07, 2010 12:26 am

יופי.
אני כ"כ התעצבנתי מלקרוא את הדברים פה, שהייתי חייב לאכול שוקולד. אני מקווה שאתם מרוצים.
במקום לקחת את הדיון למקומות הנכונים (של מה הבעיות ואיך מנסים לפתור אותם), התחלנו פה לדבר על של מי (התרומה לפריסבי) גדול יותר, או מי צודק יותר לגבי פריסבי. ויכוח צודקי זה תמיד מעניין ומרתק, אבל הוא נוטה בד"כ להקלע למקום בוא כל אחד חוזר על עמדתו שוב ושוב במילים אחרות, מבלי להקשיב לאחרים.

בוא נחשוב על למחוק רעיונית את הכל ולדבר הנקודה הראשונית (ולדעתי המאוד חשובה) שרפי ואביגל העלו:
חלק מילדים שהגיעו לליגת כובע האחרונה משדה בוקר, מאוד, אבל מאוד מאוד מאוד לא נהנו. נקודה. זו עובדה, גם אם לא נעימה - אבל היא נכונה. והיא חשובה. כל מה שרפי שאל, או ניסה להציע, זה איך לפתור את זה. כי זה חייב להיות ברור לכולם - אם לא נהנים - לא באים פעם הבאה.

זו הבעיה אנשים. עכשיו תציעו איך לפתור אותה.
תבינו, פתרונות כמו "אני לא אבוא יותר" מצד אחד או כמו "מה לעשות ככה זה אולטימייט" מצד שני לא פותרים את הבעייה. הם אולי אפילו מחמירים אותה.

עכשיו לדעתי על אופציות לפתרון:
- קודם כל לגבי אלה שלא נהנו הפעם - תשימו לב (שבניגוד לפעמים קודמות) היו הפעם כאלה שנהנו משדה בוקר. זה נובע מזה שאתם יודעים היום יותר טוב להשתלב במשחק מסודר \ מגעיל (מחק את המיותר), וזה בעיקר תודות לעבודה מאומצת וארוכה של רפי ואביגל. בנוסף, מה לעשות, לפעמים נתקעים עם קבוצה ואנשים שמשחקת בצורה שאתה לא אוהב, ואכן לפעמים לא נהנים. היו פעמים בליגת כובע שגם אני מאוד מאוד מאוד לא נהנתי. זה לא מעיד על הכלל.
- מה שרפי הציע קצת לא ישים לדעתי, אבל הרעיונות לא כ"כ רעים. יש טורנירי האט בחו"ל בהם אחד החוקים במשחקים הוא שלכל שחקן מותר להבקיע פעם אחת, ולמסור למי שהבקיע פעם אחת. זה אוטומטית גורם לכך שכולם יותר "משתתפים".
- אולי תרימו איזה אירוע אחד של ליגת כובע ברביבים \ ב"ש? משהו בסגנון 3 קבוצות. אני מתאר לעצמי שאירוע כזה יהיה קצת שונה בסגנון המשחק, מה שיגרום לתחושות קצת שונות.

בכל מקרה אני מציע לכולם לקרוא טוב את מה שהם כותבים לפני שהם שולחים דברים לפורום, לנסות להתעלות מעל העלבות אישיות (או קבוצתיות), התנשאות מול אנשים או העלבויות למיניהן, ואולי לחשוב רחמנא ליצלן איך מה שאתם כותבים מקדם את פתרון הבעייה.

סעמק נגמר לי השוקולד.

לילה טוב.
חן
052 6408511
סמל אישי של המשתמש
bankirer
ועד FLOW

הודעהעל ידי רפי » א' פברואר 07, 2010 12:39 am

סוף סוף מתחיל להיות יותר מעניין [וחיובי]. יש לי הרבה מה להגיד, אבל זה לא יהיה היום.
חן, תודה על דברי החוכמה שלך . אין כמוך!
רפי

הקודםהבא

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 17 אורחים