ליגת 2008 - ארוע מספר 5 - הוד השרון -8 באוגוסט 2008

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

Re: ליגת 2008 - ארוע מספר 5 - הוד השרון -8 באוגוסט 2008

הודעהעל ידי oferher » ה' אוגוסט 07, 2008 8:51 pm

איל פריבמן גם מגיע
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי מאיה הכהן » ה' אוגוסט 07, 2008 9:50 pm

הי,
רפי ויונטי מצטרף גם

סליחה על ההודעה המאוחרת

אפשרי לצרף אותו לקבוצה שאני משחקת בה?
מאיה הכהן

בהצלחה לכולם!

הודעהעל ידי gilliron » ה' אוגוסט 07, 2008 10:30 pm

שיהיה לנו כיף, חם ומגניב בטוח יהיה!

סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי Dori » ו' אוגוסט 08, 2008 12:51 am

כמה עידכונים:
1. הבנתי שמיכאל לא יבוא - חבל מאוד...
2. רנה + איתן צפויים להגיע
3. הזמנתי עוד כמה אנשים שאולי יבואו

בנוסף, אני מצפה לאירוע מעולה מחר. יש לי חשק לבוא ולחתוך את המסלול ובעיקר לחסל את אבי ערב :) (אבי אני מת עליך).

מחר נעלה מחדש גם את נושא החולצות לליגה - הגיע הזמן שנראה כמו בני אדם 8)
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי oferher » ו' אוגוסט 08, 2008 11:19 pm

איזה אירוע מעולה!!!

כל הכבוד על המסלול, וזו אולי הפעם הראשונה שאירוע מסתיים ככה סתם בלי מכוניות פרוצות
בלי לריב עם אנשים במסלול בלי להתייבש יותר מידי. פשוט נגמר הכי טוב שאפשר.

אני חושב שזה יכול להיות מסלול הבית שלנו, הוא הטוב ביותר מכל המקומות ששיחקנו עד היום. אין אנשים, טופוגרפיה מצויינת והרבה אתגר מקצועי משובח.

תודה לכל המארגנים, כן ירבו!

אה ועוד דבר, ממש נהינתי...
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי Dori » ש' אוגוסט 09, 2008 3:09 pm

אכן!!!
מסכים עם כל מילה,
אני חושב שהאירוע של אתמול היה מאורגן בצורה מעולה והעלה את הרמה של הליגה באופן כללי.
הפארק מעולה, המסלול עם כל ה- OB גרם לכולם לחשוב ולתכנן בצורה הרבה יותר רצינית.

אני ממליץ על אימון גולף חופשי בקרוב כדי שכולם יוכלו להעלות את הרמה. המשחקים בתחרויות בלבד זה לא מספיק.

הנה כמה תמונות שלי, אני מקווה לקבל את כל השאר בקרוב.

http://www.flickr.com/photos/86721684@N ... 628895233/

המנצחים של האירועים הקודמים בעמוד הראשי.
:)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

נו... אז איך היה?

הודעהעל ידי gilliron » ג' אוגוסט 12, 2008 11:50 am

אני רוצה לנסות ולסכם את האירוע מבחינתי, הן כשחקן והן כמארגן.
קודם כל, כמארגן אני מוכרח להגיד שהיה לי מאוד מאוד כיף. היה כיף לתכנן את המסלול ועוד יותר מזה לקבל עליו פידבקים חיוביים, גם ממי שניסה אותו ועזר לי לפני וגם מכל השחקנים במהלך האירוע. בסך הכל, עבודת הארגון לא היתה קשה מדי ובעתיד אני אשמח לסייע למי שירצה כדי שיהיו לנו עוד הרבה אירועים כיפיים. המון תודה לסגל שיצא איתי לסיור מקדים ועזר לי להסגר על כל מיני סלים, לדורי, שדאג שיהיה לי סל ועזר המון כמו תמיד ולצבי שגם התאמן איתי, גם עזר המון ותרם מהידע שלו ואפילו היה מוכן לקום ממש מוקדם ביום שישי כדי שהכל יהיה מוכן בזמן. אני ממש מרוצה מאיך שיצא האירוע, המסלול היה אחלה ואני מאוד שמח שהקשבתי לדורי והחלטנו ביחד שכל השבילים יהיו OB. בהתחלה זה היה נשמע לי קטלני, אבל בדיעבד זה הוסיף המון עניין ודרש מכולנו להיות הרבה יותר חדים.

כשחקן, היה לי משחק סביר. גיליתי שהרבה יותר קל לתת עצות טובות מאשר למלא אחריהן... לפחות עזרתי לאחרים לשפר את הניקוד מדי פעם... בכל מקרה היה לי מאוד כיף להסתובב עם חברי הקבוצה שלי (עופר, איל ודורון בסיבוב הראשון, עופר, צבי ואילן בשני), למדתי הרבה ואני מקווה ליישם באירועים הבאים.

נקודות לשיפור לפעם הבאה:
* לחשוב איך להמנע מהפסקה של שעה וחצי בין הסיבובים. זה הזמן שהקבוצה הראשונה (עופר, אייל פריבמן, דורון ואני) ישבה עד לסיבוב השני ואין ספק שזה מוגזם.
* הניסיון להגדיר קבוצות מראש היה מעולה, בתקווה שבעתיד נצליח גם לעמוד במה שנקבע ולא נצטרך ממש לפני ההתחלה לעשות משחקי שיבוץ שעיכבו אותנו שוב בכמה דקות טובות.
* בנות - גם מאיה וגם ורד העלו בהפסקה את הבעיה של המרחקים והפארים שמבאסים אותן. האם יש משהו לעשות בנושא?
* חדשים, ילדים - עוד נושא שקשור להבדל בין השחקנים המנוסים לאלה שבאים להתנסות - האם יש מקום לנסות ולהגדיר T יותר קרובים לסלים עבור ילדים או משתתפים חדשים שהסלים קצת גדולים עליהם?

זהו,
היה כיף, אני מאוד שמח שכל השחקנים היו מבסוטים (גם אלה שתפסו יום נאחס) ומחכה כבר לאירוע הבא. בינתיים, נשאר אצלי סל, מי שרוצה לשחזר את המסלול מוזמן.

סמל אישי של המשתמש
gilliron

ליגת 2008 - ארוע מספר 5 - הוד השרון

הודעהעל ידי צבי טף » ד' אוגוסט 13, 2008 9:33 am

תודה למאיה על הפירות שהביאה לכולם
ולבן ולעופר על העזרה בשיבוץ הקבוצות ועוד
לדורי ולאבי על הוספת השבילים ל- OOB (למרות שזה עלה לי בכמה נקודות).

למען הדיוק אפרט שלא התאמנתי עם גיל על המסלול עצמו, אלא בכלל בתל אביב...כך שלא היה לנו יתרון של אימון קודם על המסלול.

יעחד עם זה אני מציע כי להבא נקבע סופית את המסלול כמה שיותר מראש ואנשים יוכלו להתאמן עליו כמה שהם רוצים - במקום שנעשה התחייבויות לא לשחק לפני הארוע, כי לדעתי אנשים יתאמנו כך יותר וזה העיקר...

לגבי ילדים ונשים, נראה לי שזה נכון לעשות T יותר קרוב בסלים הרחוקים, כי כך גם יקח לשחקנים האלה פחות זמן וההפסקה תהיה קצרה יותר.

ממתין לתגובותיכם בעניינים אלה...
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי Dori » ד' אוגוסט 13, 2008 10:16 am

1. בעד לאפשר לכולם להתאמן מראש וכמה שיותר
2. בעד להפוך את המסלולים להרבה יותר מאתגרים מבחינת דיוק ויצירתיות - דוגמת הוספת ה- OB. המרחק הוא לא הדבר הקובע.
3. ילדים ונשים - צריך לראות איך זה קורה בעולם. בגולף רגיל אני יודע שיש כמה T לכל חור ע"פ הרמה שבה משחקים. איך קבוצה שיש בה גם ילדים, גם נשים וגם גברים תשחק? יכול להיות מעניין אם קודם כל הגברים יזרקו מה- T הרחוק ויתקדמו עד ל- T הבא (פחות או יותר) ואז הנשים יזרקו... משם יתקדמו הנשים והגברים יחדיו עד ל- T של הילדים... ומשם כולם ישחקו יחדיו. בצורה הזו גם אפשר לראות וללמוד אחד מהשני.

אני רוצה לציין כמה דברים לגבי המשחק עצמו.
אבי ערב ואני היינו ראש בראש עד 3 סלים לפני הסוף. היה פשוט מאתגר וכיף לשחק שיש טיפה לחץ וכל אחד רוצה לקחת את היתרון. זה חייב אותנו לקחת סיכונים ולשחק בצורה לא שיגרתית, ובסופו של דבר ללמוד הרבה יותר ולהשתפר בזריקות ופתרונות שאנחנו לא רגילים אליהם.

בסל מספר 7 (הסל הארור על הבמה), אבי טיפה :o יצא מריכוז והעיף 4 זריקות מה- T ישר לתוך הבריכה.... כלומר הוא התחיל את הסל הזה ב- 8 זריקות (4 פנלטי ו- 4 זריקות). זה פחות או יותר סיים את התחרות ביננו, ואבי איבד את הרצון להמשיך לשחק באופן תחרותי אמיתי. בסופו של דבר הוא נתן פייט עד הסוף כמו תותח וסיים את המסלול בתוצאה של +5 כאשר על סל 7 הוא רושם תוצאה של +8.
התוצאה הסופית של שני הסיבובים שלו היא +2 והוא סיים במקום השני בתחרות!!!!
אם הוא היה מוותר על שני הסלים האחרונים (אחרי הטרגדיה בסל 7) הוא היה מסיים בתחתית הטבלה.

כמה מסקנות:
1. תמיד להמשיך לשחק הכי טוב שאתם יכולים, זה גם מכובד וגם מלמד אתכם לצאת מהרגשת תסכול ולחזור למייטב - דיסקגולף זה המון פסיכולוגיה
2. אף פעם אי אפשר לדעת מה קורה עם שאר השחקנים על המגרש, לכן תנו את כל מה שיש לכם, אולי גם להם קרו דברים בלתי צפויים
3. אחרי זריקה של 4 צלחות ברציפות ל- OB, כנראה שצריך לחשוב על פתרון חדש :P

עוד עדכון קצר,
גיל סיים לערוך את התוצאות ובקרוב הן יהיו באויר.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי מאיה הכהן » ד' אוגוסט 13, 2008 8:10 pm

הי לכולם, היה לי מאוד מעניין לקרא את כל מה שכתבתם, אבי אתה דוגמא ומופת ללהמשיך למרות היאוש.
לימדו אותנו בליצנות שכשטרגדיה חוזרת על עצמה היא הופכת לקומדיה. זה היה נכון גם במקרה שלך?

אני שוב רוצה לשתף שממש נהנתי. גם האנשים בקבוצה שלי היו מאוד נעימים וגם הירוק בעיניים היה תענוג, הרגשתי שמי שאירגן את האירוע חשב על כל פרט ועשה את הכל שיהיה לנו כיף.

תודה לכל מי שהעלה רעיונות איך להקל עלינו, נראה לי שאם יהיה T מיוחד בשבילנו זה יהיה נהדר.

רפי, שהוא אחד הזורקים הטובים של הקבוצה שלנו בגבעת רם, מוסר שהוא גם מאוד נהנה, שזה אחלה משחק ושהוא יבוא למשחקים הבאים.
האח הידד!
מאיה הכהן

Re: ליגת 2008 - ארוע מספר 5 - הוד השרון

הודעהעל ידי אבי ערב » ה' אוגוסט 14, 2008 5:13 pm

סורי על תגובה מאוחרת הייתה לי בעייה בהתחברות.קראתי תתגובות כמעט הכול נאמר אבל אני רוצה בכול זאת רוצה
לומר לך גיל היקר שלא רק בגלל פארק מעולה ומסלול מדהים שייצרת גם היה לי פשוט כיף לראות את ההתייחסות הכוללת שלך אני מרים שלט ציון 10 יא תותח.
וכמו כול ארוע כמה מילים ברמה האישית. דייהנו סל מספר 8 ה"במה.תמיד היה לי פחד במה זה חוק מרפי
במהלך הסיבוב השני החלטתי ללכת על כול החופה ופשוט בחור מס 8 לא הסתפקתי בלזרוק לדשא ואז לסל
ו4 זריקות פשוט סירבו לעלות לבמה {2 מהם ממש פגעו בקשקש ונפלו דורי תודה על העידוד שנתת .
היה כיף מאוד מקווה שנמשיך בקוו הזה צבי יישר כוח אתה עושה עבודה נפלאה....נתראה
אבי ערב
VON ZIPPER

Re: ליגת 2008 - ארוע מספר 5 - הוד השרון

הודעהעל ידי צבי טף » ה' אוגוסט 14, 2008 5:26 pm

מסתמן ארוע הבא במכון ויצמן (מסלול משופר?)
ואחריו בטכניון!
פרטים בהמשך...
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

תוצאות, תוצאות, סוף

הודעהעל ידי gilliron » א' אוגוסט 24, 2008 1:53 pm

הי,

בלי להכביר במילים הנה התוצאות של האירוע (לחצו לגרסה הגדולה של התמונה):
תמונה
גיל. 054.4851153
סמל אישי של המשתמש
gilliron

ותוצאות כלליות של הליגה עד כה

הודעהעל ידי gilliron » א' אוגוסט 24, 2008 1:55 pm

בבקשה:
תמונה
גיל. 054.4851153
סמל אישי של המשתמש
gilliron

הודעהעל ידי oferher » ג' אוגוסט 26, 2008 9:28 pm

יש לי שאלה לגבי הדירוג

אם אמרנו שאפשר לזרוק שתי תוצאות, אז איך בדיוק מחשבים דירוג סופי? עושים ממוצע במקום סכום?
לדעתי צריך להציג את התוצאות לפי ממוצע כל הזמן ובנוסף לרשום את מספר האירועים.
סמל אישי של המשתמש
oferher

הקודםהבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד