ליגת הגולף 2008 אירוע 8 - פארק פרס חולון 7/11

הכל על גולף

מנהל: אחראי DiscGolf

ליגת הגולף 2008 אירוע 8 - פארק פרס חולון 7/11

הודעהעל ידי צבי טף » ה' אוקטובר 23, 2008 11:27 am

אז הארוע הקודם לא היה בחולון פארק פרס בגלל פסטיבל שהתקיים שם ביום הארוע.

ארוע מספר 8 בליגה יהיה ביום שישי, 7 בנובמבר, בפארק פרס חולון.
הרשמה, השכרת צלחות, הדרכה החל מ- 9 ומשחק ב- 10.

ביום הארוע מוזיאון הילדים סגור וכן זה יום שישי רגיל, לכן צפויים מעט צופים מפריעים :wink:
אם ירד גשם טוב אז יהיו עוד פחות אנשים מפריעים :twisted:

פתיחת קבוצה להרשמה בקרוב, וכן נא לעקוב באשכול זה אחר שינויים למסלול.

דרך אגב - רוצים להעלות את הדרוג שלכם בליגה? תזמינו הרבה חברים ומשפחה, וזכו במקום ראשון - תוכלו עדיין לנצח את הליגה :)

מחיר הרשמה למי שנזכר ברגע האחרון להודיע על בואו או בואה (יאני להצטרף לקבוצה):

מקצוענים 80
מתקדמים 60
מתחילים 40

מי שנרשם עד חצות 5.11 מקבל 10 שקל הנחה.
(לא זה לא אותו דבר כמו מי שנרשם מאוחר מקבל קנס :twisted: )
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

Re: ליגת הגולף 2008 אירוע 8 - פארק פרס חולון 7/11

הודעהעל ידי eran adato » ה' אוקטובר 23, 2008 3:07 pm

תמונה

אז שוב שלום לכל אבירי הצלחת האמיצים.
אז כמו שהובטח עוד בימים ימימה, האירוע בחולון יתקיים, ויחדיר פחד ואימה ללבבות הצלחות המסכנות.. יש מי שאמרו שהם מצאו את תיק הצלחות שלהם רטוב בבוקר לאחר שלאחת הצלחות היה חלום על פארק האימה...

אז כמו שהבטיחנו כבר, המסלול מהנה, מאתגר, ולפרקים – מצמרר, וצפוי לתת לכולנו יום של כיף והּומור, ובתקווה – דיוק..
וכעת אחרי שיקולים נוספים, הוספנו עוד OOB כך שזה הופך להיות פשוט מטורף..
בפארק אנחנו ניתקל במסלול אורבני, שרובו על רקע נופים ירוקים של דשא וצמחייה, וחלקו על ריצפה או מים, תלוי כמה טובים אנחנו.. כמו כן נגלה שגם האוויר עצמו משחק נגדנו בפארק פרס, כי כשהאימה שולטת, איתני הטבע חושפים את הצד האפל שלהם...

דברים חשובים שאתם צריכים:

מצגת האירוע (מעודכנת לאירוע 8 ) עם תמונות המסלולים ופירוט חלק מהגבולות המוזרים

ציוד שכדאי להביא –
  • לפחות 3 ליטר מים לאדם (יש ברזיות, אבל למים יש טעם של כלור, כנראה מיובאים מימית 2000 שנמצאת ליד..).
  • כיסוי ראש (כובע, בנדנה, דו-ראג, דביבון, הדבר הזה שדורי שם על הראש ואני לא זוכר איך קוראים לו אף פעם..) [נזכרתי! באף! הא! !!in U'r face].
  • אוכל – והרבה (אתם מוזמנים להביא גם לחברים אוכל, ויש פינות לעשות מנגל.. – מישהו אמר סטייק??).
  • למי שלא בטוח ברמת הדיוק שלו – בגד ים (ולא תזיק איזו חליפת טיהור רדיואקטיבית..).
  • למי שיש פחד מגבהים, או מי שמתעצל לעשות סיבובים – מצנח (חוסך את הירידה המייגעת מהגשר...).
  • לבוש שיחמם אותכם במקרה שיהיה קריר, אבל לא חם מדי לכשהשמש תצא.

טבלת הניקוד, הכוללת פארים, מרחקים ופירוט הגבולות (הקובץ עודכן, וכעת כל הגבולות מפורטים במדויק)

קבוצת המשתמשים

הסברים כיצד להירשם לקבוצה:
לחצו על הקישור "ההגדרות שלי" שנמצא בראש כל עמוד בפורום, מצד ימין (ליד הקישור להודעות הפרטיות).
כעת עברו לכרטיסיית "קבוצות משתמשים".
מצאו שם את הקבוצה "ליגת גולף 2008 - אירוע 8", ובחרו אותה ע"י הסימון מצד שמאל.
רדו לתחתית הדף, בצד שמאל תגדירו "צרף לנבחרים" ולחצו על "שלח".

דרכי הגעה מפורטות מכל הכיוונים (שימו לב, הקובץ עודכן, נא להוריד מחדש!)

מפת דרכי הגעה מקוצרת:
תמונה

למי שיש נושאים ספציפיים לדבר איתנו עלייהם, מוזמן להתקשר -
אביב 0508-373733
ערן 0506-348370
נערך לאחרונה על ידי eran adato בתאריך א' אוקטובר 26, 2008 3:44 am, נערך 8 פעמים בסך הכל.
eran adato

הודעהעל ידי eran adato » ה' אוקטובר 23, 2008 3:15 pm

אני מצרף כאן, למי שמתעצל להוריד דברים, את מפת המסלולים:

תמונה

ובנוסף אני מצרף את הסירטונים שצילמנו בשטח, למי שלא ראה אותם באשכול הקודם, וגם לכל מי שראה ורוצה שוב לשבת עם המסך על הצד להצביע ולצחוק על אביב ועלי... (שעות של הנאה לכל המשפחה..)

[הערה - למי שרוצה, יש אפשרות לראות את הסירטונים באיכות גבוהה (יותר נוח לראות את הצלחות כשהן באוויר..), רק תלחצו על הביטוי "watch in high quality" שנמצא מתחת לסירטון עצמו (בערך מתחת לכפתור הווליום) בעמוד הסירטון ביוטיוב].

בסירטון הראשון, אביב הכניס את הצלחת למים בזריקות בדיקה של אחד המסלולים, וזהו סירטון החילוץ (רוב הסירטון צולם ברוב טיפשותנו על הצד, ככה שמי שלא נוח לו לסובב את הראש, יכול להפוך את המסך שלו [היי, אני עשיתי את זה.. :D]) :

"האייסמייסטר מחלץ את הצלחת מהמים":

[youtube]2T4sIrS_SV4[/youtube]

בסירטון השני, אני ואביב התווכחנו על נקודת הטי של סל מספר 9, אביב חשב שזה מוגזם, והחליט (כנגד רצוני) שאם אני מצליח לזרוק פעמיים מהמיקום החולני שבחרתי, ולא לנחות במים, אז הטי ישאר שם, וגם הוא יזרוק.
אפשר לראות אותנו רועדים מפחד, צווחים בחרדה, ואולי אפילו יוצאים לשחיה בסירטון השני -

"שיא הפחד":
(העלאתי את הסירטון מחדש, וכעת הוא אמור להיות ללא תוספות מיותרות)

[youtube]5Nk-QW6PrnU[/youtube]

והסירטון השלישי והאחרון, הוא המשך של השני, אביב החליט לנסות לראות כמה זריקות הוא צריך כדי לסיים את המסלול, והקיף את המטרה עם איזה שלוש זריקות, ואז התחלנו לצלם -

"שיא הטיפשות!":
[youtube]33NpIfi54pA[/youtube]
eran adato

הודעהעל ידי oferher » ה' אוקטובר 23, 2008 3:25 pm

שני דברים:

- איפה אפשר לראות את גבולות הגיזרה החדשים?

- בסל מספר 6, איפה שחשבתם שזה מסלול החלקה היו עבודות בניה כדי להקים מתקני משחקים לילדים, מה שאומר שאו שרק יהיו שם מתקני ילדים, או במקרה הפחות טוב, יהיו שם גם מתקנים גבוהים וגם ילדים קטנים... צריך לבדוק את העניין בסמוך לאירוע עצמו.
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי צבי טף » ה' אוקטובר 23, 2008 5:12 pm

האם במסמך של טבלת התוצאות יש שינוי בכלל?
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי eran adato » ה' אוקטובר 23, 2008 6:54 pm

מסמך הטבלה לא שונה. ושינויי הגבולות לא פורטו עדיין, כי עוד לא החלטנו סופית על על השינויים המדוייקים.
לכן כתבתי, שנעשו שינויים ממה שכתוב במסמך, מתנצל אם זה לא היה מנוסח טוב, אערוך את זה.

עופר תודה על האינפו!
אנחנו מתכוונים כנראה מחר לקפוץ לשם לעשות סקירה חוזרת של השטח ואז נסדר את כל ההתאמות.
eran adato

הודעהעל ידי צבי טף » ה' אוקטובר 23, 2008 6:58 pm

פתחתי קבוצת משתמשים.

תודה ליובל יעקבי על שאיפשר לעשות את זה במהירות טיל :D
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי eran adato » ש' אוקטובר 25, 2008 3:25 am

עודכנו הלינקים הבאים בהודעת הפתיחה:
המצגת.
דרכי ההגעה - נעשה תיקון חשוב בכניסה לחולון מהסיירים.
טבלת הניקוד - פירוט כל הגבולות גיזרה, ההקלות, פארים ומרחקים - נעשו עידכונים לכל הנ"ל.

עריכה:
שימו לב,
בקובץ טבלת הניקוד, עידכנו ב-OOB גם את ערוגות הפרחים מאחורי סל 6.

ייתכנו שינויים ועריכות נוספים בהמשך, במידה ויהיו נעדכן גם בהודעה חדשה.
נערך לאחרונה על ידי eran adato בתאריך א' אוקטובר 26, 2008 3:42 am, נערך 4 פעמים בסך הכל.
eran adato

הודעהעל ידי Dori » ש' אוקטובר 25, 2008 9:57 pm

[ltr]Hello guys,
looks great and i am sad i am going to miss this one as well.
I am working on some new surprises when i come back.

don't forget to ACE one for me

D[/ltr]
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי צבי טף » א' אוקטובר 26, 2008 10:16 am

נא לשים לב, לגבי סל 5, במתחם הפגודות זורקים מהשבילים בלבד.
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

הודעהעל ידי eran adato » א' אוקטובר 26, 2008 3:51 pm

צבי, אנחנו נעשה שיחת פתיחה ביום האירוע, ונעבור גם על כל נושא הגבולות וכל הנושאים החשובים כמו איפה ומתי מותר להקפיץ את הצלחת מראשו של עובר אורח לתוך הסל לדוגמא...
או באיזה מסלול מותר להקפיץ את הצלחת על המים, וכמה הקפצות מורידיות נקודות כבונוס..

אתה יודע, דברים חשובים שבאמת יהוו חלק מהמשחק.. :D
eran adato

הודעהעל ידי מאיה הכהן » א' אוקטובר 26, 2008 9:47 pm

ערן אחלה שעשית את הלינק, שוב ריחפתי

הייתי רוצה לבוא קצת לפני לבדוק את ההקלות לנשים,
העובדה שאני, ערן ורן קיבלנו את אותו הניקוד גורמת לי לחשוד שלא רק כישרוני המפעפע עזר לי להגיע לניקוד הנ"ל
נראה לי שהג'נטלמניות של ערן כלפינו.. נו, לא צריך להכביר במילים. אני מתפלאה שלא הגעתי למקום הראשון

בכל מקרה למרות שהנשים במילא לא נחשבות באותה קטגוריה של הגברים, נראה לי שכדאי לקבוע חוקים ברורים שלא כל מארגן אירוע יסתבך עם העניין הזה. אני אשב עם דורי יום אחד ונבדוק בדיוק מה החוקים שיש בחו"ל. ואז נתעלם מהם ונעשה מה בראש שלנו כמיטב מסורת הליגה..
מאיה הכהן

הודעהעל ידי eran adato » ג' אוקטובר 28, 2008 5:56 pm

מאחר ואני כבר פה, חשבתי לשעשע אתכם עם מספר עובדות לא מעניינות מדי -
1) סיימתי כעת להדפיס את הטבלאות והדפים לאירוע, בפעם השניה מאחר ונעשו הרבה עריכות.
2) לאחר הסיור החוזר שאני ואביב עשינו בשטח, גילנו מספר ממצאים ממש נחמדים, מסתבר שהצמחיה שם גדלה כמו כמות הפורנו ברשת, ועכשיו יש סלים שנהיו אפילו קשים יותר ממה שחשבנו שהם יהיו... אנחנו מרוצים! גם אתם, אני משוכנע... :twisted:
3) לשמחת כולם - מזג האוויר הנעים והכיפי שאנחנו חווים לאחרונה (לא ציני), מאפשר להביא איתנו פחות מים כך שבתאכלס שני ליטר יכולים להספיק לאדם, אבל תמיד כדאי להביא יותר לכל מקרה שלא יבוא.
בנוסף, בטיול החוזר שעשינו, למים היה טעם שתי (מלשון "ניתן לשתות את הדבר הזה") כך שאי אפשר לדעת מה יהיה הטעם ביום האירוע.. אבל היי! תמיד אפשר לשתות מהאגם, או פשוט לשחק את המסלולים עם פה פתוח וראש מוטה אחורה ולאגור מי גשמים בפה... :D
4) מאחר ודורי עדיין נהנה בניו יורק (רק אני מדמיין אותו עם שרשראות זהב כבדות וכובע טיפשי, מסתובב בניו יורק וצועק לאנשים "יו מיי ניגר! וואס אפ??" ? כי אני לגמרי מקנא בו בקטע הזה של המסיבות השוות והבגדים הכיפיים שאפשר לקנו שם ואין בארץ.... -> דורי, זה לא רמז, אתה לא חייב לקנות לי כלום...) ועדיין אין לנו את הקלסרים, ואביב כל הזמן טוען שאני משתלט על כל העבודה באירגון פה, ולא נותן לו לעשות כלום, אז אני מצאתי לו עבודה חדשה - להכין לנו עוד בורדים!
ובדרך לא יזיק לעבוד על שיפור משה 1, ואולי אפילו לעבוד על משה 2...

אז..... מי מתנדב להודיע לאביב שיש לו עבודה לעשות??

נ.ב.
בכל מקרה למרות שהנשים במילא לא נחשבות באותה קטגוריה של הגברים, נראה לי שכדאי לקבוע חוקים ברורים שלא כל מארגן אירוע יסתבך עם העניין הזה. אני אשב עם דורי יום אחד ונבדוק בדיוק מה החוקים שיש בחו"ל. ואז נתעלם מהם ונעשה מה בראש שלנו כמיטב מסורת הליגה..

גאוני! כל הכבוד! ככה צריך... :lol:

בנוגע להקלות, אני לא חושב שיש משהו שהוא מוגזם, נתנו לכן מרחב נשימה בהתחשב בזריקות הקצרות יחסית שלכן, אבל לא יותר מדי. המקומות היחידים שבהם אולי הקלנו יתר על המידה, זה בסלים 3 שבו צריך לבור את האגם, ואנחנו לא בטוחים אם אתן יכולות, אז נתנו לכן אפשרות להתקרב או לעקוף, ובסל 7 שהוא פשוט מסלול ארוך, הוספנו לכן +2.
לא חייבים ללכת לפני כן כדי לעבור על הדברים האלו, אלה שינויים פרטניים שאפשר לעשות בבוקר של האירוע, את מוזמנת לבוא איתנו לסיבוב סידור הסלים והדגלים, וככה תוכלי כבר לראות אם את חושבת שכדאי להקשות עלייכן יותר.
eran adato

הודעהעל ידי מאיה הכהן » ד' אוקטובר 29, 2008 10:45 am

סבבה, אני מקבלת את מה שאתה אומר, הבנתי שלבנות האחרות ההקלות היו טובות.
אבל עד שנקבע חוקים קבועים אולי כדאי לעשות הפרדה ברורה בין הנשים לגברים בטבלת הניקוד, למשל לסמן את הקטיגוריה שלנו בצבע אחר (ורוד פוקסיה, צהוב אפרוח, סומק סלמון..)

דורי, באסה שאתה שוב לא בא..
מאיה הכהן

הודעהעל ידי eran adato » ב' נובמבר 03, 2008 1:18 pm

בדקתי עכשיו את תחזית מזג האוויר ליום שישי המיועד, נכון לעכשיו מעריכים שיהיה חמים ומעונן חלקית, כלומר מזג אוויר אופטימלי למשחק מהנה (עם ה', לא ע' כמו מה שהיה לנו בירושלים..) נקווה שהתחזית תהייה מדוייקת.

הלינק לעמוד למי שרוצה להתעדכן
eran adato

הבא

חזור אל דיסקגולף - שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים