UPA - איך לקדם את האולטימייט ולפתוח קבוצות נוער

מה שבא בנושאי אולטימייט

מנהל: אחראי Ultimate

UPA - איך לקדם את האולטימייט ולפתוח קבוצות נוער

הודעהעל ידי Dori » ג' דצמבר 05, 2006 5:49 pm

היי כולם,
הנה משהו שדויד שלח לי.
צימר עובד על התרגום והייתי שמח אם כולנו נוכל לחשוב איך אפשר לשפר את זה שיתאים יותר לארץ.

http://www3.upa.org/juniors/newteams/10steps.html
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

מצאתי!

הודעהעל ידי מיסקין » ה' יולי 12, 2007 6:16 pm

קודם כל דורי, הצלחתי למצוא לבד את הנושא... (מסתבר שיצאתי מאוד מטומטם...)
בעניין מה שכתבתי, אני אפרסם את זה ביום ראשון כאן בגלל שאני לא נמצא בבית עד אז...

מיסקין
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

שלום לכולם....

הודעהעל ידי Dori » ה' יולי 12, 2007 8:24 pm

טיפה הסבר,
מיסקין הסכים לרכז את אחד הפרוייקטים החשובים שלנו - כתיבת מדריך לפתיחה של קבוצת אולטימייט.
אני מאמין שהמוצר המוגמר יהיה מעולה ויעזור להרבה אנשים בארץ ללמוד על הספורט ולפתוח קבוצה.

כפי שאני רואה את זה בעיניי רוחי המסמך צריך להסביר טיפה על הספורט ולתת הנחיות כיצד לגייס אנשים, למצוא מדריך, להתחבר לאתר, להתחיל אימונים, SPIRIT ועוד הרבה.

אשמח לשמוע מה אתם חושבים....

אגב,
הפרוייקט שאביגל עושה עכשיו:
http://www.frisbee.co.il/Communications ... php?t=2445

ישתלב שם יפה מאוד

נשמח לשמוע מכם עוד

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

אהלן!

הודעהעל ידי מיסקין » ה' יולי 12, 2007 9:26 pm

כמו שדורי אמר, מסתבר שאני אחראי על לאסוף את כל מה שיכתבו בנושא זה, ובמחויבותי לפתוח מדריך מאובזר ומתוקן של הקמת קבוצות אולטימייט.

אז הבקשה היחידה שלי היא שבאמת תכתבו מה שאתם חושבים לנכון, ושיכול לעזור לכולם, ולא במקרה רק לכם זה יצא יעיל. לי כבר יש טיוטה מסכנה, אבל אני צריך ביותר את כל הדברים המצוינים שיש עליכם לכתוב, בכדי לשפר ברמות את הגרסא הכושלת שנתונה לי עכשיו.

אז תקשיבו לדורי, תקשיבו לי ותכתבו בעזרת השם!

בהרבה ציפיות,

מיסקין
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

המדריך האולטמטיבי (לבנתיים)

הודעהעל ידי מיסקין » א' יולי 15, 2007 8:10 pm

אז הנה, אני בירושלים, והגיע הזמן לפרסם מה שבנתיים כתבתי למדריך לבניית קבוצות. כל התיקונים והשיפורים האפשריים יתקבלו בברכה.

קבלו:

המדריך השלם להקמת קבוצה או במילים אחרות ה- "ULTI-BUILDER"

בתור התחלה, תמיד כדאי לבקש עזרה ממי שכבר יודע, דרך הודעה פרטית לאחד העורכים באתר (תומר, דורי, יובל יעקובי) או לפתוח נושא באחד הפורומים אשר מציג את כוונותיכם העתידיות לפתוח קבוצה.
אבל הדבר הראשון והכי חשוב שעליכם לעשות הוא למצוא אנשים שגם רוצים להיות חלק מקבוצה חדשה. כל העניין של מציאת הציוד וההזמנה שלו, זה כבר שלב שני. אז בואו נעשה את זה מסודר.

שלב 1:
לעשות רשימה מפורטת אך פשוטה של כל האנשים שמעוניינים עם הפרטים ההכרחיים כמו: דוא"ל, שם מלא, פלאפון, טלפון, תאריך לידה גיל ומצב רישום (?\V).
בשביל ממש להתחיל קבוצה, צריך לפחות 15 איש אשר אישרו את היותם חלק מהקבוצה. להכין קבוצה יכול להיות תהליך ארוך ומייגע, אך זה כיף עצום (תודה דורי...) אשר שווה כל רגע ואת כל המאמץ...

שלב 2:
לדאוג שכל הקבוצה תרשם לאתר הטוב ביותר בעולם (אם מישהו לא הבין: www.frisbee.co.il ( שם יפתח לכם פורום בע"ה. דרך הפורום תוכלו לשלוח הודעות לכל הקבוצה ביחד, ולא דרך הודעות פרטיות או אימיילים לכל העולם.
בשלב זה, כבר עליכם ליצור קשר קבוע עם העורכים המגניבים ואוכלי הקוסקוס של האתר.

שלב 3 (לרוב מקביל לשלב 2):
שלב זה מבוסס על התחנפויות עד בלי די. בשלב הזה צריך למצוא מדריך שמוכן להדריך קבוצה, והוא עונה על הנתונים הדרושים (מקום מגורים, זמן פנוי, מידת הנחמדות וכושר המשחק). כדאי מאוד להיוועץ עם בן אדם מנוסה במציאת אנשים מתאימים.

שלב 4:
ברגע ששלושת השלבים הראשונים הוכתרו בהצלחה, קבוצה כבר יש לכם. עכשיו נותר "רק" למצוא מקומות מתאימים לאימונים, כאלו שלא קרובים לחלק, ורחוקים מהשאר, אלא כאלו קרובים לכולם או שקל להגיע אליהם. וכמובן, החלק הכי מרגש, הזמנת הציוד הקבוצתי!

שלב 5:
יאללה בלגן! פריסבים מעופפים בכל העיר! ורק תראו שברגע שתקימו קבוצה, יצטרפו אליכם עוד מליין אנשים...

טוב, אז אלו כל השלבים הבסיסיים והיבשים. מה שתמיד צריך לזכור, זה שתמיד תאמינו בעצמכם, ותפרגנו לעצמכם על היוזמה, קבלו עצות מהחכמים מכם, תמיד תדאגו שיהיה כיף באימונים, עם מורל גבוה, ובעזרת זה כל התחרותיות תגבר, וכך תגיעו להישגים טובים הרבה יותר, פנו אל חבריכם בדרך שאתם תרצו שיפנו אליכם. תמיד תנו לקבוצה להיות חלק פעיל בכל ההחלטות, קטנות כגדולות. כדאי לחלק תפקידים לאנשים בקבוצות בכדי שייקחו חלק פעיל ככל האפשר, כגון: אחראי Spirit, אחראי טורנירים, אחראי הבאת ציוד, אחראי שיווק, אחראי כספים, קפטנים וכדומה (תודה שוב דורי).
כמו כן, תמיד לבחור ביחד את שם הקבוצה. ותמיד תמיד להיות לארג'ים כלפי שאר הקבוצה.

אבל לעולם אל תשכחו, שבניית קבוצה זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לך, אז תמיד תיזמו דברים חדשים כי זה רק מכפיל את ההנאה.
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי omer.gazit » א' יולי 15, 2007 9:53 pm

לגבי השלב של מציאת "מדריך".
יש שני סוגים של מדריכים שכדאי להבדיל ביניהם:
1. מאמן מקצועי - אין צורך לפרט
2. "ספונסר" - למעשה בנאדם מבוגר שנותן לגיטימציה ודחיפה לכל העסק, דוגמא: מורה לספורט בבית הספר איפה שאתם לומדים. אותו מבוגר פעיל יקדם בתחומים כמו פרסום גיוסשחקנים ותדמית, ולא בהכרח יאמן ו/או ישחק, מומלץ כמובן שיהיה לו ידע לפחות מינימלי, ואם אין לו, אז נקנה לו.
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

תודה עומר. אבל יאללה אנשים, תכתבו!

הודעהעל ידי מיסקין » ו' יולי 20, 2007 9:10 pm

עומר תודה על העזרה, אבל אני בטוח שכולנו יכולים לעשות יותר טוב ממה שיש לנו! נו, אנשים, תכתבו כבר! אתם יודעים מה דורי סיפר עליכם (ואני מתכוון על כולכם)? שאין עליכם! אתם יכולים יותר מזה! תקדישו לזה חמש עשר דקות, בסוף זה יוצא לטובתכם...
:wink:
מיסקין
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

באמת מצטער

הודעהעל ידי מיסקין » ש' יולי 21, 2007 4:21 pm

אני מאוד מטער שאני מנסה לעשות קצת סדר באתר. לא עוד.

מיסקין
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

עוד כמה דברים לגבי התחלת קבוצה

הודעהעל ידי צבי טף » ב' יולי 23, 2007 11:23 am

1. מישהו אחד לפחות צריך להיות אחראי על גיוס שחקנים חדשים וצריך לעשות את זה כל הזמן (אני מכיר אנשים טעבנים שכבר מפחדים כשאני מתקרב אליהם :oops: ) גם גיוס עוברי אורח וסקרנים וגם הבת של השכן וכו'
2. חשוב להבין ולהגיע להסכמה (ומישהו להחליט ולהוביל ולהנהיג?) איזו מין קבוצה בונים - ולאן שואפים. משהו כמו מפגש חברתי? לשחק באיזי? רוצים להיות אלופי העולם?
3. הצד החברתי. זה משלים את הצד המקצועי ולדעתי לא פחות חשוב ממנו, ולאנשים מסוימים אפילו הרבה יותר חשוב! במיוחד אני חושב אצל הבנות. אז למשל בחיפה אנחנו חוגגים כשמישהו יש לו יומולדת, או עוזב
סמל אישי של המשתמש
צבי טף

חזור אל אולטימייט- שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 14 אורחים