כתביו של שחקן אלמוני

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

כתביו של שחקן אלמוני

הודעהעל ידי Tomer » ג' אוגוסט 24, 2004 6:07 pm

כתבה חדשה עלתה לאתר, היינו שמחים לקבל את תגובותיכם
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

אחלה כתבה..

הודעהעל ידי Mr Brown » ג' אוגוסט 24, 2004 6:31 pm

דבר ראשון לא הבנתי מה נסגר עם הפלאפון.. נשמע כמו סיפור מעניין!
שנית כול- אני מסכים איתך ב100% לגבי חוסר התחרותיות בספורט הזה והדוגמה הכי ברורה לכך היא נתינת הטיפים.. שחקנים שמשחקים עם חדשים/חלשים מהם כדי לשפר את יכולת המשחק של החלש יותר (קרה לי לא מעט, צימט/לוסטי/עידן וכ"ו).
אני מטיבעי שונא תחרותיות בספורט, לדעתי זה פוגע בהרבה אספקטים בהנאה של הספורט..
זו רק דעתי וזה לא אומר שאני לא משחק כדורגל/סל ומשתתף במשחק/תחרותיות אבל מאז שהתחלתי לשחק פריזבי אני רואה כמה כייף זה לשחק עם אנשים שעוזרים לי לעזור לעצמי... סתם להינות והלרגע בלי לחץ/צעקות/ריבים וכ"ו..

דבר שלישי ואחרון - מסכים שצריך להזהר ואנשים שיודעים בעצמם שרמת הדיוק שלהם לא בשמיים אמורים לדעת איפה/מתי לשחק ז"א לא לשחק בהמון, בין כול המשפחות וכ"ו...
כמו שכדור של מטקה מכאיב כשפוגע חזק בכול איזור בגוף כך גם הצלחת ואף יותר...
כולם צריכים להתחשב, שורה תחתונה.

בכול מקרה קרה לי כבר מקרה עם שחקן אחד (רומן הפסיכי) שרצה לשחק דווקא ליד אנשים ואמר שזה ירחיק אותם במהלך המשחק ויתן לנו יותר SPACE למשחק - אני חושב שזוהי דוגמה שלילית ביותר למה שאסור לקרות, אני טועה?

לסיכום - טיפה נסחפת עם הקטע של ה"ציון ננוס" והסכנה החדשה המתרוצצת לה בחופים - בסה"כ אני משחק כחודש ופגעתי רק פעם אחת במישהו - שישי שעבר באחות של צימט מה שאומר שרק צריך טיפה להזהר ולחשוב לפעמים שלא כול מקום מתאים למשחק ותו לא..
לא צריך סיירת זהירות בחופים או משהו כזה.
שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

אחלה כתבה.. (כן אני יודע שכבר כתבו את זה)

הודעהעל ידי gal blat » ג' אוגוסט 24, 2004 8:39 pm

אשמח לדעת מה נסגר עם הפלאפון.. באמת נשמע מעניין!

אני מעריך שמי שכתב אותה מעונין להישאר אלמוני??

טוב, בקשר לתוכן, אני חושב שאני מסכים.. למרות שבנתיים מה שמחזיק אותי בספורט הזה הוא האתגר לתמרן בין אנשים (סתםםםםםםםםםם)... זה ממש כיף!
עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו
סמל אישי של המשתמש
gal blat

אני מסכים עם שחר

הודעהעל ידי Lusti » ג' אוגוסט 24, 2004 8:45 pm

אני גם שונא תחרותיות וצעקות... מה יש?? כולה ספורט!!!!
עכשיו מצד אחד אני לא אומר שצריך לשחק ליד אנשים... להפך... אני אוהב שיש הרבה מקום לשחק... אבל מצד שני לא צריכים לעשות מזה כזה עניין... כולה פלסטיק פוגע בכם.... זה גם לא כמו צלחת גולף שיכולה לפצוע... זה כולה כאב קטן שנמשך למקסימום חצי שעה... (אני יודע מניסיון כי קיבלתי כבר 175 חזק בעין)
אנשים! אתם לא זורקים חרסינה! לא צריך כזה להיזהר.... צריך בסך הכל לכוון. אם אתה שחקן מתחיל אז כדאי לך להיזהר אבל לשחקנים יותר מתקדמים שכבר יודעים לכוון טוב צריכים בסך הכל לדייק וליהנות... אני אם הייתי משחק והיו אומרים לי לפני שאני מתחיל אפילו להיזהר על האנשים הייתי מתעצבן! שהם יזהרו ממני! אין לי כוונות לפגוע במישהו ואם אני כן פוגע בטעות אז אני מתנצל. תחשבו על סיטואציה כזו... אתה מתחיל לשחק וכל הזמן אתה צריך להזכר לא לפגוע באנשים.. הורס את כל הכיף... צריכים להיות רגועים ולהכנס לכיף... אם הייתי משחק וכל הזמן הייתי חושב רק על להיזהר הייתי עוזב את הספורט מזמן. הרעיון בפריסבי כמו בכל ספורט זה ליהנות! אם חושבים כל הזמן על להיזהר לא נהנים בכלל!!!

אקיצר:
שחקנים! אל תפחדו! שחקו בכיף ואל תיתנו לאנשים שסובבים אותכם להפריע למשחק!
אם חל וחסיסה תפגעו במישהו בקשו סליחה וזהו. אל תפחדו!
מקווה שהסברתי את עצמי :D
:flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow:
ZRKZ (זרעון רץ קופץ זוחל)
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

תגובה...

הודעהעל ידי Tomer » ד' אוגוסט 25, 2004 12:59 am

לוסטי- איך אתה יכול להסכים עם הכתבה ולכתוב מה שכתבת?
אלה שתי גישות סותרות.
תקרא את זה שוב, מותר לא להסכים, אבל אל תסתור את עצמך.
זו עשוייה להיות בעיה לתדמית המצויינת שאנחנו (כולנו) עובדים קשה לייצר וזה גם ממש נגד הספיריט לומר "שהם ייזהרו ממני"
גם הנהג הכי טוב יכול לעשות או להשתתף בתאונה וגם השחקן הכי מיומן פוגע פעם בשנה במשהו, ולא תמיד בעדינות... אם אנחנו פה נהיה 2500 איש שמשחקים כל שבת בחופי הארץ אז מה?

וגל- האלמוני מוסר שהכיס שלו נפגע הכי הרבה מכל המהומה. ככל הנראה הוא נחמד מידי כדי לומר לאבא של הילדה שילך ויחפש את חלקי המכשיר צפים במים... ואני כנראה הייתי עושה אותו הדבר ומשלם באמת אם הטלפון היה נהרס... ככה זה.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

אני מסכים למה ששחר אמר

הודעהעל ידי Lusti » ד' אוגוסט 25, 2004 1:39 am

לא לכתבה...
ZRKZ (זרעון רץ קופץ זוחל)
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

הבהרה

הודעהעל ידי Mr Brown » ד' אוגוסט 25, 2004 3:40 am

אני מבין על מה שלוסטי דיבר והסכים איתי על הנקודה, ואני מניח שגם אתה תומר שזו לא סכנת נפשות להיות בסביבת שחקני פריזבי..
אני, או ליתר דיוק אנחנו, משחקים מספיק זמן בחברת אנשים בין אם בָּים ובין אם ברבין/כפ"ס כדי להבין שכשהפריזבי יוצא מהמסלול שלו (וזה באמת יכול לקרות לכול אחד, אין מה לעשות) זה כואב..
אבל כמעט באותה מידה זה כואב לחטוף כדור מטקה ואת זה אני אומר מניסיון.

מההכרות שלי עם לוסטי אני משוכנע ב100% שהוא לא כמו רומן הפסיכי שרק מחפש לשחק מול אנשים וזה כנראה האתגר שלו.. לא לפגוע באנשים אבל וואלה, מחשבה וצורת משחק שכזו ממש לא לגיטימית ובגלל זה אני, לוסטי ורוב השחקנים לוקחים לנו את ה SPACE שלנו שבמידה יחסית מרוחק מאנשים ושם זורקים לנו בכייף...

אנחנו נזהרים בכול מקרה עם הזריקות שלנו - יותר בגלל ה FLOW של המשחק וה"אי-נעימות" כתוצאה מזריקה לא טובה (כול משפטי ה "סורי" למינהם..) מאשר הדאגה לאנשים...

שורה תחתונה, מה שמאפיין אותנו כשחקנים זה באמת העזרה ההדדית, האיכפתיות וברוב המקרים/שחקנים - בחירת איזור משחק בצורה רציונאלית.

אחלה כתבה, גם אני הייתי מרגיש חוסר נעימות מאותה בחורה ומשלם לה...
רק חבל שהיא בעילום שם, ניחוש שלי זה מישהו מאיזור ת"א בערך בן 30 - אני טועה פה?
נערך לאחרונה על ידי Mr Brown בתאריך א' אוגוסט 29, 2004 12:06 am, נערך פעם אחת בסך הכל.
שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

לא לשנות פוקוס

הודעהעל ידי Dori » ה' אוגוסט 26, 2004 3:35 am

לא משנה מי זה והוא באמת סתם כתב לו את זה וביקש שנפרסם.

בכל מקרה:
גם אנחנו היינו תמיד משחקים בין אנשים. אני מבין את גל שאומר שזה אתגר כי זה נכון. ואני גם מוסיף את עניין הקהל שזה מושך.

אבל, וכאן אני מסכים עם תומר, כל שחקן הכי מנוסה יכול לפגוע, ולפעמים זה לא יהיה באשמתו אפילו. זה בכלל לא משנה.

הפוקוס צריך להיות כזה:
במידה ויש פגיעה צריך להתנהג הכי ג'נטלמני שאפשר. להגיד סליחה ולראות אם הכל בסדר (וגם להסיע לבית חולים אם צריך....).
כמובן הכל בגבול הטעם הטוב. יש אנשים שבכוונה יושבים להם במסלול המשחק או קרוב כי יפה להם לראות והם אפילו מוחאים כפיים. הכל טוב ויפה עד שצלחת נוחתת לידם ואז פתאום הם פותחים עליכם פה שחבלז.
יש מצבים בהם צריך להעמיד אנשים במקומם ולעמוד על שלכם, אבל באופן כללי אנחנו צריכים לשדר SPIRIT טוב.

במידה ומישהו מנסה לשדוד אתכם אז יש לכם אישור מלא לשחק איתו GUTS.

וכמה כללים לשחקנים:
1. אם אתם מתחילים פשוט זוזו הצידה לחול העמוק ותתאמנו שם. רצועת החול הקשה בדרך מלאה באנשים וגם היא מיועדת למי שכבר שולט (האנשים האלה הרוויחו את זה בכבוד)

2. במידה ואתם רואים אנשים מבוגרים או תינוקות פשוט תעצרו שניה. צלחת שפוגעת בתינוק זה אקסטרא מסוכן

3. במידה ופגעתם לכו להתנצל

4. אל תשחקו עם כלבים זה נגמר רע ב- 80% מהמקרים. פשוט תודיעו לבעל הכלב מראש שהציוד שלכם יקר ושידע שהוא ישלם על הצלחת אם יקרה לה משהו.

5. תלמדו לדייק

:flow:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

Re: אני מסכים עם שחר

הודעהעל ידי Zimer » ו' אוגוסט 27, 2004 4:48 pm

FreestyleLusti כתב:אני גם שונא תחרותיות וצעקות... מה יש?? כולה ספורט!!!!
עכשיו מצד אחד אני לא אומר שצריך לשחק ליד אנשים... להפך... אני אוהב שיש הרבה מקום לשחק... אבל מצד שני לא צריכים לעשות מזה כזה עניין... כולה פלסטיק פוגע בכם.... זה גם לא כמו צלחת גולף שיכולה לפצוע... זה כולה כאב קטן שנמשך למקסימום חצי שעה... (אני יודע מניסיון כי קיבלתי כבר 175 חזק בעין)
אנשים! אתם לא זורקים חרסינה! לא צריך כזה להיזהר.... צריך בסך הכל לכוון. אם אתה שחקן מתחיל אז כדאי לך להיזהר אבל לשחקנים יותר מתקדמים שכבר יודעים לכוון טוב צריכים בסך הכל לדייק וליהנות... אני אם הייתי משחק והיו אומרים לי לפני שאני מתחיל אפילו להיזהר על האנשים הייתי מתעצבן! שהם יזהרו ממני! אין לי כוונות לפגוע במישהו ואם אני כן פוגע בטעות אז אני מתנצל. תחשבו על סיטואציה כזו... אתה מתחיל לשחק וכל הזמן אתה צריך להזכר לא לפגוע באנשים.. הורס את כל הכיף... צריכים להיות רגועים ולהכנס לכיף... אם הייתי משחק וכל הזמן הייתי חושב רק על להיזהר הייתי עוזב את הספורט מזמן. הרעיון בפריסבי כמו בכל ספורט זה ליהנות! אם חושבים כל הזמן על להיזהר לא נהנים בכלל!!!

אקיצר:
שחקנים! אל תפחדו! שחקו בכיף ואל תיתנו לאנשים שסובבים אותכם להפריע למשחק!
אם חל וחסיסה תפגעו במישהו בקשו סליחה וזהו. אל תפחדו!
מקווה שהסברתי את עצמי :D
:flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow: :flow:

ראית מה קרה לברק מזה?! :roll:
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

הנה תגובה מיותם

הודעהעל ידי Tomer » א' ספטמבר 05, 2004 4:10 pm

Yotam כתב:דבר ראשון אני כמובן מסכים איתו...
פריזביי בראש יותר כואב מכדור מטקות או כדור כדורגל...

חשוב מאוד להזהר ביוחד בקיץ שהחופים מפוצצים.
מספיק שמישהו יקח צלחת )לאו דווקא שחקן(, יזרוק כמו אידיוט, יפגע בילד, חס וחלילה תינוק והכל יקרוס...
אז שימו לב לאן אתם זורקים ולמי אתם נותנים צלחת...
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

הודעהעל ידי segall » א' ספטמבר 05, 2004 7:25 pm

אני לא משחק בים נכון לעכיו ככה שאם אני פוגע במישהו הפלאפון שלו לא צף במים...
שאני משחק בבית ספר ואנשים עוברים בכוונה מתחת לצלחת שידעו שהם יכולים לקבל צלחת לרגל לראש ולפנים ולא איכפת לי כי רואים שזה בכוונה כי אני לא משחק במקום מרכזי ויש דרך (והיא יותר קצרה) לעבור לצד השני אז שלא ישחקו לי אותה שזה יותר קצר וחוץ מזה אתם רואים צלחת אז בכוונה להתגרות בגורל שלכם??

היום התחלנו לשחק בכיתה כי יש שם מזגן ובסך הכל הפגיעות שלנו הם: פגיעה במנורה (לא קרה לה כלום) פגענו מרמקול של הצילצול גם לו לא קרה כלום הורדנו כמה ראשים פגענו בחלונות בקירות והכי מצחיק יש לנו לוחות חדשים של טושים והלוח לבן אז חבר שלי זרק צלחת ללוח והצלחת ורודה אז משום מה יש על הלוח כתם ורוד מהצלחת ובנתיים עוד לא עלו על זה (ושגם לא יעלו על זה).

מבחינת ההנהלה הם לא יודעים שאנחנו משחקים כי סוגרים את הדלת והכי קרוב להנהלה הייתה הבת של המנהל שהיא ידידה שלי ועמדה מחוץ לכיתה וזהו אז בנתיים יש פריסבי בחשאיות בי"ב 3.

ועוד קטע שקשור לבית ספר: בי"ב יש לנו חוגים של ספורט אחד החוגים הוא ספורטק כלומר כדור נוצה פריסבי פינגפונג מטקות וכאלה, אז חשבתי שהפריסבי הוא ברמה אז ביקשתי את זה ואחרי ששיבצו אותי לזה אמרו לי שזה בכלל לא ברמה (נדפקתי) אז אמרתי ואללה יש לי יתרון עכשיו כי אני כבר יודע מעל הבסיס ואני יכול להתאמן על הזריקות החדשות ולשפר את הישנות ולשמש כמורה נוסף ובטח יותר מקצועי ההמורה שלי וככה נשפר אותם נשחק אולטימייט אני יעשה קצת פריסטייל נקבל 100 וזהו
עד כאן סיפורי בית ספר ליום ה5/9/04
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי segall » ג' ספטמבר 07, 2004 12:07 am

עדכון מבית ספר בנוגע לפריסבי.
מפני שאני בחוג שלומדים בו גם פריסבי אז שאלתי את מהורה אם היא יודעת קצת אז היא אמרה שלא ואז היא אמרה ששיער הבא שאנחנו בחוץ יש פריסבי. הלכתי לחדר ציוד ראיתי את הכמויות של הסלט שיש להם שם ואז הוצאתי צלחת (שבורה) ואז אחת המורות לספורט (רכזת ספורט נדמה לי) שאלה אותי אם אני מתאמן אז אמרתי לה כן כבר חודשים ואז היא אמרה שדורי בא אליהם פעם לוינגייט להדריך אותם אז אמרתי לה שאני יודע מי זה. והיא אמרה לי שאני צריך התחיל ללמד אנשים בשכבה כדי שישחקו ושהם מברכים את זה.

היה לי אימון היום ובמשך הרבה זמן מתאמנים באותו איצטדיון שלושה אנשים וחלק מהאימון שלהם זה פריסבי אז היום נגשתי לשאול את המאמן שלהם למה הם מתאמנים אז היא אמר גלישה או סקי לא זוכר ושצלחת משמשת כמטרה מול העיניים שהם צריכים להשיג אז תקנתי את המאמן שלהם קצת בזריקות ואנ בקרוב יאמן אותם על זריקות ותפיסות הם משחקים עם 2 צלחות בית ספר של דיסקראפט ו2 של פריסבי.
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים