פריסבי במצעד הגאווה 2003 - תל אביב

נשמח לקבל תגובות


טוב, אז מה היה לנו?
היום הזה התחיל בהרבה לוגיסטיקות: גם חולצות, גם הקמת מתחם לשחקנים וגם קיבלנו שתייה באדיבות ספרייט (תודות ליובל גדרון). את כל הדברים האלה וגם קירור לשתייה היה צריך להביא לנקודת מפגש אחת (שהייתה חסומה עם עשרות שוטרים וכו').

לא נלאה אתכם בכל הסיפורים האלה ונעבור לאקשן. אז כן, הגיעו הרבה שחקנים. בערך 45, והיה לנו משטח דשא ענק רק לעצמנו (ולכל מי שהחליט לעמוד באמצע עד שעברה לו צלוחית מעל הראש).

שיחקנו הרבה פריסטייל, שתינו הרבה ספרייט וכולם קיבלו חולצות (בעיצובו של תומר). לגבי החולצות, מי שלא הבין מה כתוב שם צריך לשפר את האנגלית שלו דחוף....J

בנוסף, ארגנו כמה משחקי אולטימייט ואפילו תחרות Accuracy עם פרסים למקומות הראשון והשני (צלחות Discarft מקוריות, כן כן). את הסיבוב הראשון לקח שמוליק מחולון שהצליח להכניס 3 צלחות מתוך 5 זריקות. הוא היה היחיד שעשה את זה (וזה אומר שכולם צריכים לעבוד חזק חזק על הדיוק שלהם). את המקום השני לקח דורי שאחרי חימום קצר השאיר לכולם עשן.

היה חזק ואפילו הגיעו כמה אורחי כבוד: עינם ויקיר, מוותיקי השחקנים בארץ.

תודות לתומר, שי, סער, מורן, הילה וכל מי שעזר בארגון האירוע.

תמונות נוספות >>

הערות: חשוב לציין שלא היינו חלק מהמצעד ושהפריסבי לא תומך ולא שולל את הנושא. אנחנו באים בשביל הספורט (ללא קשר לשום דעות פוליטיות, דתיות וכו') ומקבלים כל אחד שיכול להינות ולשמור על רוח המשחק.