משחק תל אביב- באר שבע


משחק האולטימייט בין קבוצת ספורטק ת"א לקבוצת באר שבע התקיים ב- 13/12/03, יום שבת, בבאר שבע.

הופיעו 10 נציגים מקבוצת תל אביב ו- 7 נציגים מהדרום. מזג האוויר היה טוב מלבד רוח שדי הפריעה אבל הסתדרנו...

אנחנו מקווים להתחיל סבב של משחקים כאלה, כל קבוצת אולטימייט שרוצה לשחק נגד כל קבוצה אחרת מוזמנת להודיע לתומר ולאנשי הקשר בקבוצות האחרות. אנחנו נעזור בכל דרך שנוכל כדי לקיים משחקים כאלה באופן שוטף ובכל הארץ.

יש המון תמונות וגם כתבה מאת עילם רז


הסיפור שלי מתחיל ביום חמישי לאחר שאמא שלי מודיעה לי בהפתעה שהיא לא מוכנה לסוע בשבת למשחק... חושב לכמה דקות מה לעשות ומחליט להתקשר לצבי, שבשמחה מציע לי מקום לישון בין שישי לשבת, יום שישי מגיע ובשעה אחת וחצי אני תופס טרמפ עם ידידים ומגיע לבאר שבע, טיול רגלי קצר ואני כבר בפתח הבניין של צבי. אני מרים טלפון ושואל לגבי הקומה ותוך חמש דקות אני בתוך הבית עושה הכרות עם המשפחה שקיבלה אותי בשמחה.
 
מעבירים את יום שישי בעזרת חידות משחקים ו... כמובן פריסבי והינה כבר מגיע יום שבת בצהריים.

התארגנות מהירה ואנחנו בדרך למגרש (למי שלא יודע צבי ומשפחתו שומרים שבת כך שאת הדרך עשינו בהליכה) וכאן קטע חביב מגיע כאשר כל הדרך אני וצבי מביטים בשעון ובטוחים כי אנחנו מאחרים כאשר הגענו באיחור מה למגרש ו... אין אף אחד (בעצם חוץ משני שחקני כדורגל שלא היו קשורים לאירוע) אני מוציא את הצלחות וצבי מתחיל לחפש את החבר'ה בסביבה בזמן שאני כבר מתארגן על נעליים וחימום.
 

לאחר חימום טוב וכמה זריקות אם טי איי (שאחת מהן לצערי לא מדודה אבל אני בטוח ששפשפה את ה-10 11 שניות) מתחילים חלק מקבוצת באר שבע להגיע ומתחילים להתמסר ולעשות הכרות (אז ככה - מהדרום וצפונה:) הגיע נדב מקיבוץ קטורה שלומד בבאר שבע, הגיע אנוכי (עילם) מעין יהב והגיעו גארי, רודי, בוריס, סבסטיאן מבאר שבע וכמובן המארגן של האירוע - צבי (שלא שיחק עקב פציעה) עם בנו איתמר. ושני ילדיו הצעירים שעודדו כל המשחק, בצעקות וניפופים ושירים!!! חבל שהם לא יכולים לבוא לכל המשחקים...

לאחר משחק מסירות לא קצר הגיעו גם החבר'ה מתל אביב שהביאו קבוצה של 10 איש ועשרת הגדולים הם – תומר המארגן מהצד התל אביבי, רנה, רודי, ערן, מיקי, שמעון, משה, נחמיה, אליאב ואור.
 


לא שתק לרגע :) - הבן הקטן של צבי

חימום בין שתי הקבוצות פריסת הקונוסים והמשחק מתחיל 7 על 7. הקבוצה שלנו קצת התקשתה לעמוד בקצב המטורף של התל אביביים יכול להיות מחוסר ארגון או הכרה של סגנון המשחק אחד של השני ולפני שאנחנו מבינים מה קרה בום הפצצה נופלת ו- 1:0 לתל אביב... אנחנו עוד קצת מופתעים אבל לא מוותרים, קצת יותר ארגון ועכשיו לוקח לתל אביביים קצת יותר זמן להגיע לאנד זון אבל "בום" - 2:0. מגרדים בראש אבל לא מוותרים. מגיעים עד לקו ו... חטיפה... ניסיונות נואשים להשיג את השחקנים שהיו הרבה לפנינו ו... 3:0. מחלקים מחדש את השמירות, מסדרים קצת את הקבוצה, סוגרים קצוות ואנחנו יוצאים לדרך. הצלחת עוברת במהירות מאחד לאחד ו... הבקעה 3:1! הרמת גבה... האם פה יהיה המפנה?!?!?

השחקנים של באר שבע מותשים (לנו אין חילופים כמו לתל אביביים) מחליטים לרדת ל -6 על 6. מפה כבר אין יותר מדי מה לספר על המשחק חוץ מזה שהוא נגמר 15:1 (תנחשו למי). לא נורא יהיו עוד משחקים ואנחנו עוד נשתפר.
 

 

עושים הפסקה, משחקונים קטנים רצים פה ושם אבל רוב השחקנים נחים, פתאום מגיעה הצעה ומיד אחריה החלטה- משחק: קבוצות מעורבות.

(תסלחו לי אם אני טועה או שוכח כמה שמות) אני שיחקתי עם תומר, מיקי, רודי, משה, גארי, וסבסטיאן.

כאן המשחק היה כבר יותר צמוד ואת התוצאה הסופית אני לא זוכר.

השעה כבר 15:30 ומחליטים לסגור את העניין, נפרדים מכולם לא לפני שעושים תמונה קבוצתית וכמובן גם תמונה שהצלחות נזרקות (קטע מוזר ששתי הצלחות שלי פגעו בתומר אבל רק אחת אני זרקתי - יכול להיות שיש כאן איזה רמז תומר?)
 

לאחר הצילום רנה מכריז שמי שרוצה לקנות צלחות מוזמן ואני קפצתי על ההזדמנות, כל החבר'ה של באר שבע כבר הלכו ואני ניגשתי עם התל אביביים למכוניות שם רנה נתן לי לבחור שתי צלחות בחרתי אחת לבנה ואחת זורחת בחושך. מכאן מתחלקים לשלוש מכוניות. מכונית אחת שזה כולל את תומר, רנה, אותי ואת רודי הנהג, ומכונית שתיים עם אליאב ואור, ומכונית שלוש שנסעה עם כל שאר הקבוצה.
 
לאחר שאנחנו החלטנו להישאר ולאכול והם רצו לנסוע (כי אין איפה לאכול בבאר שבע בשבת לטענתם), אז אנחנו יוצאנו לביג בתקווה שמפגש שאול פתוח אבל נתקלים בדלת סגורה. סיבוב קצר בביג ומחליטים להיכנס לאכול במקדונלדס (למרות שאף אחד לא ממש רצה אבל היינו כל כך רעבים!!!), יושבים כמה דקות ואוכלים ו... תומר מקבל טלפון מהרכב של שמעון ערן מיקי ושמעון... הם עצרו לאכול ב... מקדונלדס בדרך לתל אביב (צירוף מקרים או יותר מזה?!?).
 
מסיימים לאכול ויוצאים לכיוון האוטו, פתאום תומר מחליט להיכנס לחנות הספורט הקרובה ולברר על כמה דברים (כמו שהוא עושה תמיד), אני נכנס עם הקבוצה ומתחיל לחפש צלחות ואתם לא תאמינו אפילו לא צלחות לסלט... בושה! וזו חנות שקוראת לעצמה חנות ספורט...

מדברים עם המוכרים מעירים על חומרת המצב ותומר שולף כרטיס ביקור ומגיש לסוכנת (כמו שהוא עושה תמיד), יוצאים לרכב, הקפצה לתחנה המרכזית (תודה רודי) ואני נפרד מכולם והולך לשבת בתחנה.

וזה כל הסיפור
 

עכשיו למספר תודות:
תודה בראש ובראשונה לצבי טף ולמשפחתו על האירוח החם ליום שישי ושבת שמרוב לחץ באותו הזמן לא יצא לי להגיד להם.
תודה לתומר ולצבי על שארגנו את המשחק מי ייתן וירבו ותקום אפילו ליגה
תודה לקבוצת באר שבע שבלי שאלות מיותרות קיבלה אותי לתוכה
תודה לרודי על הטרמפ לתחנה המרכזית
תודה לכל מי שלא יכול היה להגיע אבל תרם ברוחו- יואב משדה בוקר, דין מאילת, ערן מעין יהב
תודה לרוח שבזכותה יצאה לי התוצאה המהממת באמ טי איי
ותודה מיוחדת לכל מי ששכחתי להודות לו

אז שיהיה לכם יום ני- FLOW

עילם רז

 


עוד המון תמונותאת התמונות האלה צילם דניאל (בערך שבוע לפני האירוע)