יום סטודנט באוניברסיטת ת"א 2004


כמו בשנים עברו הרבצנו בתל אביב משחק שייזכר לתקופה הקרובה (לא בגלל המשחק דווקא אבל חשוב שיזכרו אותנו, לא?)

צילם, כתב ושיחק: גיא פנחסי
תאריך ומיקום:  06/05/04, אי שם בקמפוס אוניברסיטת ת"א
אנשי קשר באוניברסיטת תל אביב:
דורי יניב, גידי עמיר


יום הסטודנט באוניברסיטת ת"א התחיל בהתחלה ונגמר בסוף.

גייגר אסף אותי ואת דורי ליום הסטודנט שלושתנו ברכב אחד כבר התחלה טובה ליום עוד יותר טוב

הגענו לאוניברסיטה בלי עיכובים ובעיות חנינו בקירבת מקום ואז גייגר החליט שהוא מתחיל ליכבוש את ת"א והוא מצא מקום שבו הוא יוכל להתחיל את המסע.

אחרי שאנוכי ודורי הצלחנו לגרור אותו מהעמוד שעליו הוא ניתפס היום התחיל להיות מאד מענין.

הגענו לכניסה ונוכחנו לדעת שהתחילו לגבות כסף (סכום סימלי של כ-20 שקלים חדשים), דורי התלמיד המיצטיין של האוניברסיטה ניכנס בחינם ואני וגייגר שילמנו ממיטב כספנו.

נכנסנו לביפנוכו היתה באמת הפקה גדולה ויפה דורי וגייגר עשו עצירה במרכז הדשא בשביל להדביק ציפורניים ולסלקן את הצלחות, לאחר העצירה תפסנו לנו פינה שקטה בסמוך למסלול של תצוגת האופנה של "קסטרו", מה שלא ידענו זה שכל צלחת שעפה לתוך המיתחם של המסלול רק הרגיזה יותר ויותר את השומרים, למזלנו אחד הדוגמנים היצטרף למישחק והוא הורשה להיכנס ולקחת את הצלחות שטעו בדרך.

התחלנו עם שתי צלחות עד שתומר ונטע הופיעו ולאט לאט התחילו עוד ועוד אנשים להיצטרף למישחק, היתאספו אנשים וצפו במיפגן של צלחות מעופפות מצד לצד.

דורי וגייגר נתנו מופע FREESTYLE מרהיב ביותר ותומר שרק חסר לו שחבריו לאולטימייט יצפו בתמונות ויראו שהוא נתן לו ב-GITIS (כל הכבוד) יכולים עוד לנדות אותו מהקבוצה על בגידה שכזאת.

אנשים שם זרמו במישחק והיה "חם ומגניב" (אליאב, זה אתה שם בשחור?).

אנשים חסרי ניסיון ניסו להיצטרף למשחק (כל העוברים והשבים שם קיבלו צלחות לידיים, היו שם כמה כשרוניים וכמובן כשרוניות.) עד שדורי חדל אותם ויצא בבקשה שלא לתת לאנשים שלא יודעים ליזרוק צלחת לשחק כי אז הם פוגעים בחפים מפשע ואז מיתעצבנים עלינו (יש בזה משהו) לאחר משחק מוצלח של מספר שעות חדלו אותנו בטענה שאנחנו מסכנים מסך ענק שעולה כמה מאות אלפי שקלים ופשוט נידו אותנו מהאזור.

תומר ונטע ניפרדו מאיתנו לשלום ואנחנו המשכנו במסע לאיזור של הטראנסים והבאלגנים.

לאחר שאני דורי וגייגר תידלקנו בבירה פגשנו באדון צימט הניכבד שהציג לראווה את הצלחת עם האורות שאני חייב לציין שגם בתור שחקן ותיק מאד התלהבתי מהדבר, הלכנו לראות את מופע זיקוקי הדינור שבהחלט היה מרהיב ולא יכולנו שלא לצלמן אותו, לאחר שהמופע הסתיים חזרנו לבלאגן ומצאנו מקום מצויין שבו פצחנו במישחק עם הצלחת המוארת(שלא תזלזלו היא עפה ממש טוב) אנוכי גייגר וצימט עמדנו בין עצים ואדון דורי עמד בתוך הקהל והתחלנו להיתמסר להנאתנו,

הייתם צריכים להיות שם וליראות את הפרצוף של אדון צימט בכל פעם שדורי לא הצליח ליתפוס את הצלחת והיא פגשה ברצפה צימט פשוט הזיל דימעה ומכיוון שאנחנו עמדנו על דשא אז הוא קיבל רק צביטה בלב בכל פעם שהיא פגשה את הדשא, לאחר מספר נפילות צימט פשוט לא יכל לעמוד יותר בסבל הנוראי של ליראות את הצלחת החדשה שלו עם האורות נופלת הוא החליט להיתחלף עם דורי במקומות מה שהדברר מאוחר יותר כטעות.

בכל אופן המשחק היה מדהים (אפילו כינו אותנו "הסמוראים של הפריסבי" לא יודע מה זה אומר אבל זה נשמע טוב) לאט לאט נפלנו וצימט נראה לי שלא יכל לסבול יותר ליראות את הצלחת שלו נופלת אז פשוט המשכנו הלאה ביום הנחמד הזה לבמה של "CREMA" יצרנית מוצרי טיפוח (אל תשאלו אפילו מה עשינו שם או למה עצרנו) בכל אופן המנחה חיפשה שני "מחורעים בראש" עכשיו תיסתכלו בתמונות ותגידו לי האם לדורי יש מיתחרים בתחום, המנחה אמרה לדורי ולשותפה שלו לעשות דברים משוגעים ויש להם שתי דקות למשימה,
דורי שבאמת חולה ניסה ללמד את הבחורה (שניראתה טוב+) לסובב צלחת! עכשיו תגידו לי אתם האם זה משהו משוגע? תלוי איך מיסתכלים על זה.

בכל אופן באיזה שהוא שלב המנחה קיבלה את הקריזה שלה ובאמצע שדורי מסובב את הצלחת היא צעקה "תעיף כבר את הצלחת הארורה הזאתי" והעיפה לו אותו מהיד, דורי מיסכן לא ידע מה לעשות ואחרי שניה בדיוק בת זוגתו ל"שיגעון" הרימה אותו והתחילה ליצעוק ולסובב אותו (מיסתבר שהיא באמת היתה קצת גנובה) ואז דורי ניסה לחקות את תנועות הבלט שהיא עשתה,

עכשיו זה רק אני או שזה ממש לא משהו משוגע אלא סתם ממש ממש לא מובן (הייתי משתמש במילה מטומטם אבל זה לא יפה אז אני יוותר) לאחר הנסיון הכושל של דורי להיות משוגע הבחורה ניסתה להיסתלק עם הצלחת של דורי ומי שמכיר את הבחור יודע שיש דברים שבהם לא מיתעסקים עם בחור כמו דורי.

לאחר שאני וגייגר היינו נוחכים להצגה המצמררת של דורי לא יכולנו שלא להיתפנק על עוד איזה כוס בירה + כלב חם ואיכותי.  
אחרי זה נירגענו קצת בהופעה היפה של גידי גוב ורמי קליינשטיין.
אחורי ההופעה אני פניתי לאזור הבית ומבחינתי זה היה סייומו של יום פריסבי מוצלח מאד,
גייגר ודורי עוד המשיכו במישחק עם איל עד שעות הלילה המאוחרות.
והשאר היסטוריה.
  גיא פנחסי מרביץ GITIS ברבין, תמונה של אייל בללי