מפגש אולטימייט רב קבוצתי


משהו (גידי, צבי או חן), זרק לאוויר "בואו נשחק נגדם... יהיה מצחיק..." אף אחד לא יודע למה אבל האחרים הקשיבו... אחרי הרבה בלאגנים הכל התארגן ויצא לדרך... שלוש קבוצות אולטימייט נפגשו לערב של משחקים ואבטיח.

שכנעו את גלעד לכתוב כמה מילים, הוא לקח את זה מילולית:

כתב: גלעד כהן
אנשי קשר: צבי טף, יובל זמירי, גלעד כהן (DiscRunners ב"ש), גידי עמיר, חן בנקירר (קבוצת גני יהושוע), תומר קראוטהמר (HolyLanders)

 

 
איזה יום רביעי אחד לפני כחדשיים קיבלנו מצבי את הבשורה המרה, עלינו להביס את נבחרות מרכז הארץ, גני יהושוע וההולי-לנדרס במשחק ידידות בקיץ.

בישלנו תאריכים, והמשכנו להתאמן כל יום רביעי ב-20:00 במגרש כדורגל המואר. צבי חילק לנו שיעורי בית בדוא"ל: לזרוק הרבה, לזרוק גבוה ולקפוץ, לזרוק נמוך ולתפוס, ועוד כמה.

עשינו את האימון (אני מקווה), אבל לא יותר מדי במרץ... והיום הגדול הגיע בסופו של דבר.

 

פתחנו סביב 20:15 במשחק אולטימט של באר שבע ה- DiscRunners נגד גני יהושוע. מצד אחד היה משחק כדורגל ומצד שני איזה משחק יותר אקזוטי אפילו מפריזבי, שלא הצלחתי לזהות.

ב"ש לא הייתה בהרכב מלא. הגיעו צבי, יובל, גיל, גדעון, רודי, איתמר (הבן) ואני, לפי מיטב זכרוני, פלוס עוד 2 ילדים של צבי ועוד כמה תוספות מבורכות מהמרכז.

הפתענו את הת"אים במשחק ידידותי במיוחד, וכבשנו נקודה אחת מול התשע או עשר שלהם.

ההולי-לנדרס צפו / התחממו בצד. תומר צילמן קצת (היה חשוך).

מישהו פתח איזה אבטיח או חמישה, ואז התחיל הקרב הגדול: ת"א נגד ת"א. נדמה לי שההולי'ס ניצחו במשחק.

דורי הגיע עם איזה כמות מסחרית של צלחות חדשות למכירה בדרום.

פתחנו עוד מגרש אולטימט זעיר לחימום הקנה, בניצב לאולטימט הראשי ולכדורגל, שבו שיחקו הב"ש ונספחים, חלק מהיהושוע'ס ודורי.

אחוריזה השתלבנו קצת במשחק הת"א ועזרנו להולי'ס לכסח ת'יהושוע'ס. המשחקים נמשכו עד איזה 24:00+.

סה"כ נשארנו עם כמה טיפים טובים לאימונים (רגל ציר, זרוק הרבה ונמוך), איזה שלושים צלחות (ראה צבי ויובל), וקצת טעם של עוד (מהאבטיח).

סיימנו באיזה שטות, תומר סידר את האנשים בשותי שורות וכולם מחזיקים ידיים עם זה שמולם ואז משהו קופץ ומתרסק להם על העצמות... כואב מאוד אבל מצחיק, לטענתו זה טוב ל- SPIRIT

הצלחתי לסחוט מעצמי איזו כתבה - לא רע!