יום שישי ה 13 בחוף 4 עונות בנתניה


דורי ממשיך במסורת החדשה של המשחק הנודד של ימי שישי ומבקר בחוף נתניה

כתבו: דביר (על), איתי גל, דורי יניב

איש הקשר בנתניה: דביר

 

 
דביר כותב:

איציק אסף אותי דורי ואיתי כבר בדרך לחוף... אני ואיציק מתחילים חימום ודורי ואיתי מצטרפים, דורי בודק את מצב הרוח ומעיף צלחת ראשונה למים היום, ממש התחלנו ברגל שמאל, עד מהרה כל הערסים הנתנייתים קפאו לרגע שראו את דורי משחק, בנתים יוראי אחי הקטן הצטרף אלינו, הגבר חזר שבת ראשונה מהטירונות (צעעעיייררר!!, לח ודביק, עם ריח של בק"ום), גם קומרן הצתרף אלינו ועזר לנו להציף את החוף בצלחות מעופפות כמו שכבר מזמן לא היה...

מפה לשם עשינו יופי של סשן, רוח דיי יציבה וחוף דיי נוח לרשותנו ואנחנו משתוללים, ואז משום מקום קפץ לו שמעון התותח, מה הסיכוי אחרי כל כך הרבה זמן שלא ראינו אותו, ואני כבר לא מדבר על השנים שהוא ודורי לא נפגשו...

מאוחר יותר יוראי תפס את המצלמה והתחיל לדפוק תמונות של צלם חתונות, הבעיה שהראש קטן הזה לא ידע שאסור לזוז שמצלמים, למרות שכל תינוק יודע שהתמונות יוצאות מטושטש, לא נורא זה אחי הקטן :) עד סוף היום כולם הצליחו לעשות לפחות GITIS אחד כולל איציק שקצת התקשה אבל עם הרבה סבלנות מצד דורי הוא הצליח כמו גדול בסוף, עלינו במעלה 130 המדרגות של 4 עונות דורי קפץ לקיוסק לקנות ממתקים כדי להשיב את הסוכרים, ועשינו קצת סחר חליפין , רכשתי 9 צלוחיות, אז מי שמעוניין שיפנה אליי (תודה על הפרסומת)...
 
מר מרגלית מוסיף:

טוב, אחרי שדביר כבר סיפר לכם את כל הפרטים העסיסיים של היום הזה אני אוסיף קצת יחצנ"ות לחוף בנתניה (למרות שהוא לא החוף שלי), זה פשוט אחד החופים עם המשטח הכי טוב בארץ ובטח המשטח הכי טוב באזור המרכז ובזמן האחרון הוא גם מתחיל לתפוס תאוצה מבחינת כמות השחקנים.

נחזור קצת לאותו יום שישי המדובר, פגשתי את דורי בתחנת הדלק בחבצלת ומשם נסענו יחד לכיוון החוף.
אחרי התארגנות קצרה שכללה החלפת בגדים וחיפוש הכובע המתאים. ירדנו אל החוף, המשטח היה רחב מבדרך כלל, פשוט חול קשה לרוחב כל החוף (בערך 30 מ') הרוח היתה לטובתנו וכל מה שנשאר היה להוציא צלחת ולהתחיל לשחק.

דורי יצא לסיבוב קידום הספורט הרגיל שלו שהיה קצר מהרגיל שב אלינו ואז גילינו שהוא בא לשחק איתנו ולא לעבוד ופצחנו ב- JAM הטוב ביותר שחוף ארבע העונות זכה לראות (בינתיים).

ואז הופיע שמעון (שחקן וותיק מנתניה) אחרי מספר חיבוקים והחלפת קללות קצרה עם דורי הם התחילו לזרוק קצת LONG DISTANCE ואתם צריכים לראות את שמעון זורק, הזריקה שלו היא משהו שקשה לתאר במילים וחייבים לראות (ולשמוע) כדי להאמין הצלחת עברה לידי קצת אחרי שהיא יצאה מהיד שלו והיא משמיעה שריקה כמו מנוע טורבו.

את כל שאר העבודה אני אתן לתמונות לעשות...
 

ודורי מסכם:

איזה חוף שחבל לכם על הזמן. רוח מושלמת (שמשום מה לא עזרה לי, והמשכתי להטיס זריקות MTA לים) משטח רחב שנתן לכולנו את האופציה לעשות BRUSH-ים ארוכי טווח וחבורה של נתניתים קרועים בראש שמשחקים פריסטייל.

היה יום על!!! ואני במיוחד רוצה לציין את הפגישה ההיסטורית עם שמעון הכלי!!! שנחת לו פתאום משום מקום, ככה במקרה בא לבקר את דביר, מה שעלה לי ביד כואבת מאוד... ואת איציק ביציק עכביש (הידוע בכינויו SPIDER) שנתן לחוף בראש עם הגיטיס שלו (איתי, הצלחנו לעשות גיטיס לפני שעלית במדרגות).

וכמובן את דביר, אח שלו יוראי (שמשום מה זכור לי שהוא היה שחקן על פעם....סתם) וקומרן שחזר עם הרבה ספין מאמסטרדם.

מקווה לבוא לשחק אצלכם שוב, רק תביאו יותר קהל (מה זה חוף עם שני אנשים בקושי?).

אה.... ודביר שמור לי צלחת למקרה הצורך ;)