חט"ב יונתן המלפפונים של ג'ון דיילי

הקדמה: משפטי פתיחה מדניאל.

כתב הקבוצה: דניאל אלקלעי danzi@netvision.net.il וכל מי שרוצה להוסיף משהו

מי אנחנו >>

 

13.5.04
כתב: עמית, מדריך: דורי

היום למדנו איך משחקים דיסקגולף.
בהתחלה דורי לימד אותנו את החוקים(מזה פאר וכד'), אח"כ הוא הסביר לנו על כל צלחת
ואיך היא עפה, איך כל אחת מהצלחות עפה ואחר כך הוא הדגים לנו בזריקות ארוכות
ואז הוא נתן לנו לנסות לזרוק.
בהתחלה זה היה מצחיק, כל הצלחות עפו לכל הכיוונים אבל אז תיקנו את עצמנו וזרקנו טוב למדי.
לאחר מכן עשינו משחק דיסקגולף אמיתי עם 3 מסלולים , מכשולים וכדומה אבל הדבר היחיד שהיה
שונה הוא ששיחקנו עם צלחות 160 של דיסקראפט(שולטים!!)אחר כך רשמנו את התוצאות.
 

והתוצאות הן:

שם יותם אוריאל דנצי
סבב 1 +1 0 +3
סבב 2 -1 0 0
סבב 3 +1 +1 +2
סה"כ +1 +1 +5
שם עמית אמיר אלעד
סבב 1 +8 (היה מצחיק) 0 +3
סבב 2 0 +1 +2
סבב 3 0 0 +1
סה"כ +8 +1 +6
שם דויד דור ג'סיקה
סבב 1 0 0 0
סבב 2 +1 0 +1
סבב 3 +1 -1 +1
סה"כ +2 -1 +2

בקיצור היה אחלה אימון! וכהן עשה תוצאה הכי טובה היום (כולל כיתות ז')

 
04.3.04
מדריך: דורי

היי שלום לכולם!!

היום השיעור היה ממש מגניב כי דורי חילק את הקבוצה לשתי קבוצות קבוצה אחת שיחקה משחק שמשפר את הדיוק וקבוצה שנייה עבדה בצורה כזאתי הם התחלקו לשלישיות אחד עמד באמצע והשניים האחרים היו להעביר מסירה תוך כדי שהאמצעי נותן טיפ לפני שהצלחת מגיעה אל השני. אחרי זה הוא נתן תרגיל שבו צריך אחד למסור הכי חזק ומהר שהוא יכול לשני בזמן שאמצעי נותן לפריסבי מכה מלמעלה ואז הפריסבי עולה בזווית למעלה. לתרגיל הזה קוראים מאק. אחרי זה דורי החליף את הקבוצות במה שהם עשו והקבוצה ששיחקה בדיוק עברה לתרגילים בשלישיה וההפך. בסוף השיעור דורי עשה גמר כדי לבדוק מי הכי טוב בדיוק. זהו ישר אחרי זה הלכנו לכתה הסתיים השיעור אהההה חבל.

תוספות דורי:
מזל טוב לגסיקה שהגיעה לגמר הדיוק. ג'סי נראה לי שאת תייצגי את הקבוצה בכבוד בתחרות הבאה.
 

26.2.04
מדריך: דורי

שלום חברה היה היום שיעור משהו כמו שדורי אומר "על הפרצוף" ולמה?:
בהתחלה דורי אמר לנו שכדאי שנממש את הפרס של הספיריט שלנו אבל כשעמדנו לצאת השומר לא האמין לדורי שאנחנו הולכים והוא ביקש מדורי שידבר עם רותי (רכזת הספורט). שסוף סוף הוא הצליח לשכנע את השומר אלעד הציק לג'סיקה ואני לא יודע מה היה שם בדיוק אני רק יודע שרגע אחד הוא ברח מימנה ורגע שני הוא שכב על הרצפה עם רגל נקועה אז מה שעשינו זה ללכת איזה עשר מטר עם אלעד כדי שידרוך על הרגל שהוא יתרגל והכל כדי שיכאב לו פחות.

אחרי כל מיני תרגילי רגליים חזרנו לבית ספר ונשאר לנו משהו כמו שיעור אולי פחות אז דורי העמיד את כולם בשורה ואמר לעשות תרגיל מסוים שהוא אומר ברגע שהוא מוחא כף. יצא דווקא לא רע כי כולם הצליחו ועשו את התרגילים בתיאום.
לקראת סוף השיעור דורי לימד אותנו תרגילי שיווי משקל עם הצלחת והיה לא רע. לסיום לא היה השיעור הכי טוב אבל נקווה שפעם הבאה יהיה פרס ספיריט.

נ.ב

אני רוצה להגיד לכם חברה שספיריט זה לא רק על המגרש בתחרות ודברים כאלה אז תתחילו להשתמש בשכל ואל תריבו בניכם כי זה מה שדבר ראשון חשוב לנו. וחוץ מזה כולם יודעים שהפרס ספיריט יותר שווה מניצחון אז תתחילו להשקיע גם בזה. רעיונות לפריסביון הבא להעביר לי.

כתב הקבוצה: דנצי

תוספות דורי:
סוף סוף אתם מתחילים להבין את הרעיון המרכזי מאחורי הספורט שלנו. ה- SPIRIT. אם אין את זה אפשר להפסיק לשחק. וכמו שדנצי אמר זה הרבה מעבר למה שקורה על המגרש.
 

19.2.04
מדריך: דורי

ממתינים

12.2.04
מדריך: דורי

ממצב חבריה? אני במצב רוח טוב כי היה שיעור פצצות!!

השיעור התחיל עם שיחה קצרה על פרס הספיריט שלנו מהפריסביון הקודם עוד...

אחרי השיחה שיחקנו משחק נחמד שיש בו שתי קבוצות של שישה אנשים בערך (לפחות אצלנו זה היה ככה) בצד אחד יש צלחות ובצג אחר אין צלחות המטרה למסור את הצלחות מאחד לשני לא משנה למי מהקבוצה היריבה שבסוף המשחק יישארו יותר צלחות. היה משחק ממש טוב.

אחרי זה דורי לימד זריקה חדשה (כמובן לאחר שכולם הלכו לשתות כי זה היה משחק קשה קשה יהיה זכרה של לובה עם כולנו) לזריקה קוראים Air Bounce סוג זריקה שבה הצלחת נעה לכוון הריצפה, ועולה רגע לפני הפגיעה בריצפה, תוך שימוש בזרם האוויר שמתחתיה.
כולנו התמסרנו בזוגות עד שכמעט כולם הצליחו.

סוף שיעור דורי לימד אותנו משחק חדש TRC שבו אתה זורק פריסבי כמה שיותר רחוק ומנסה לרוץ ולתפוס אותה ביד אחת ליפני שהיא נופלת במרחק רב יותר.

סוף השיעור עכשיו באמת הגיע ואני הלכתי בדרכי לעוד מבחן מטומטם בחשבון.... ביי

מדריך: דורי
דנצי....
למה מטומטם?
חשוב לזכור, לימודים מעל פריסבי. תזכרו את זה ויהיה לכם המון זמן לשחק פריסבי שתהיו גדולים :)
 

29.1.04
מדריך: דורי

היי ממצב?

היום בתחילת השיעור דורי הסביר לנו על כל מיני דברים שהולכים לקרות כמו: האירוע באיטליה שיערך בפסח ועל פרס הספירט שעדיין מגיע לנו (יכול ליהיות שהוא יהיה איזה פקניק בפארק עם על האש ככה, משהו פצצה).

אחרי זה דורי עשה לנו תרגיל בשלישיות שבו עומדים בצורה של משולש ומי שבקודקוד מוסרים אליו שני פריסבים כל אחד מהילדים אחד ואז הוא צריך לתפוס את שניהם. ולהגיד ת'אמת זה לא היה ממש קשה כי דיי הצלחנו עם זה כל הקבוצה.

בחלקו האחרון של השיעור עשינו משהו שלא עשינו הרבה זמן "אולטימייט" וזה היה אחלה היה אולי המשחק הכי טוב שלנו עד עכשיו והיה ממש אחלה. התוצאה בסוף הייתה 6:3. מה שהיה מצחיק זה שכל פעם שמשחקים אולטימייט יונה מצטרף ואז הולך באמצע, אז דורי מחליף אותו ואז זה כמעט לא כוחות אבל הפעם הקבוצה שלי (שניצחה) התגברה על דורי. אני חושב שזה בגלל שהיה שיתוף פעולה ומשחק מעולה של כל השחקנים.

לסיכום היה אימון פצצה ואפילו הקבוצה שהפסידה הייתה מרוצה מהמשחק כי הוא היה אחלה.
 

22.01.04
מדריך: תומר

היום תומר הגיע לשיעור וניסה להעביר שיעור בחוץ אבל בגלל מזג אויר מחורבן של קצת גשם חום ורוח מאוד חזקה שהצליחה להעיף אפילו אותי עם שאר הפריסבים. החלטנו לעבור למקלט.

במקלט שיחקנו פייס אוף ולמדנו תרגילים מכל מיני אומנויות לחימה שאפשר לשלב בפריסבי.

היה דיי מעניין במיוחד בסוף שכולם צפו בפייס אוף של אוריאל מול עמית שנערך יותר מרבע שעה ולא נגמר. השיעור נגמר בתיקו בינהם וטוב שככה כי הינו יכולים להשאר שם עוד שעה אם לא היה צלצול. יאללה ביי לכולם.

תוספות של תומר:
ניסינו לשחק בחוץ, ולתרגל זריקה טיפה לא שגרתית (ה- UD BackHand שלמדתם בשבוע שעבר), אבל במקום לנסות ללמוד ולהשתפר חלק מהקבוצה העדיפה לעשות שטויות או לא להשתתף ברצינות. כנראה גם בגלל מזג האוויר אבל גם בגלל שזה היה קשה, וזה באמת חבל. ואני חייב לציין שהייה פייס אוף מעולה.

15.01.04
מדריך: דורי

שלום לכולם היום היה גשם אבל לנו זה לא הפריע (לשיעור של הכדורגל זה כן אז הם לא היו במגרש ותפסנו להם אותו).

שיחקנו "טארגט" בקבוצות בתחילת השיעור ודורי ראה שאנחנו "על הפרצוף". אחרי זה ארנון בא אבל רק לקצת זמן אז הראנו לו את הרוטינות שלנו מלפני שני שיעורים והוא אמר שאנחנו צריכם לגשת ישר לאליפות העולם (בצחוק). אחרי שארנון הלך דורי לימד אותנו זריקה חדשה שנדמה לי שקוראים לה "ריסק פליפ", זה כמו BECK HAND הפוך (עם צלחת הפוכה) וזו זריקה מגניבה אני חייב להגיד.

בסוף דורי לימד אותנו משחק חדש שדומה מאוד לתופסת עם פריסבי והיה מאוד כיף. זהו נגמר השיעור בצורה מעניינת ביותר של קבוצה של ילדים שפוכים לגמרי מכדי להגיע לשיעור הבא והמשעמם בשעה חמישית.

תוספות של דורי:
עוד כמה דברים שהיו בשיעור הזה היה החימום בהתחלה של עבודה בזוגות ותנועה אחורה וקדימה על הצלחת.
לזריקה קוראים UD BackHand (כאשר ה- UD מסמך Upside Down). זו הזריקה הראשונה מתוך קבוצת הזריקות ההפוכות שנלמד.

כן, ומשחק התופסת היה מדליק. אני חושב שצריך לתת לג'ון דיילי להיות תופס כל הזמן.
:)
 

8.01.04
מדריך: דורי

היי לכולם ממצב?

היום תומר בא לאמן אותנו, אבל ירד גשם אז לא יכולנו להתאמן בחוץ. תומר ירד אתנו אל הכיתות שעל יד המקלט (אחת מהם היא הכתה שלי) ועשה לנו אימון עם מיני פריסבי.

יו אתם לא יודעים איזה כיף היה!!! בהתחלה סתם התמסרנו בזוגות והיה דיי כיף כי תומר לימד אותנו איך זורקים את המיני פריסבי ואמר שמאוד קשה להחזיק את הפריסבי הזאת בצורה הרגילה אז תופסים אותה בדרך הכי נוחה לעצמך שדומה לאחיזה הרגילה.

אחרי שהתמסרנו שיחקנו "גולף" עם הפריסבי הקטנה (כל מי שרצה) תומר חילק לכל אחד מיני פריסבי סה"כ 8 פריסבים ואז המטרה הייתה להכניס מנקודה מסוימת את הפריסבים לתוך כתה שבמרכזה העמדנו פח (שהוא היה המטרה) בארבע זריקות.

אחרי זה הרבה רצו להפסיק ועשינו מן שיעור חופשי כל קבוצה של ילדים שרצתה לעשות אותו דבר הייתה ביחד כך התמשך עד סוף האימון.

לסיכום: היה שינוי מרענן "מיני פריסבי"


תוספות של דורי
שליטה במיני דיסקים היא שליטה קשה מאוד. המיני דיסקים משמשים בתור סמנים במשחק הדיסק-גולף. בגלל שהם כאלה מגניבות הצלחות הקטנות האלה המציאו להם הרבה משחקים מדליקים. אחד מהם נקרא FOO FOO CONTEST, בתחרות הזו נושפים על הצלחת בחלקה הפנימי, אחרי שנתנו לה ספין, והמטרה לתת כמה שיותר נשיפות ולהחזיק את הצלחת באוויר (בעזרת הנשיפות כמובן). השיא עומד על כ- 40 נשיפות....(אם מעניין אתכם זה של גרג הוספלד, שחקן על).

1.1.04
מדריך: דורי

היי לכולם

היום שיעור הפריסבי היה מיוחד. למדנו איך לעשות "רוטינות" (מן small game מתוכנן).

לרוב זאת הייתה הפעם הראשונה ובעצם רק התנסות. לאחר שחיברנו בזוגות "רוטינות" ההינו אמורים להציג אותם ואז כל זוג עלה בתורו והציג (לדעתי אפילו דורי התפלא כי זה היה ממש טוב ורוב הרוטינות היו ממש טובות לפעם ראשונה). אז ככה הראשונים היו דורי ומור (דורי היה עם מור כי לא היה מספר זוגי של ילדים) והייתה להם רוטינה ממש יפה עם זריקות יפות והכל והיא הייתה יותר בנויה על מן הצגה מה שהיה ייחודי כמעט רק להם. אחריהם באו איליי ואיתי שעשו רוטינה שבה הם עשו יותר מסתם זריקות אלא הם עמדו אחד על יד השני ועשו תרגילי פריסטייל ביחד. ואחריהם באו אני (דניאל) ואלעד ועד אז כל הרוטינה הייתה בסדר אבל אז ברגע שהצגנו הכל נדפק ובקושי הצלחנו משהו. אחרינו היו אוריאל ואמיר והם היו פצצה הם עשו כל מיני זריקות עם תפיסות מיוחדות מתחת לרגליים וכו'. אחריהם באו ג'סיקה ודיויד שהיה להם רוטינה נחמדה עם כל מיני זריקות ושיתוף פעולה. כמעט אחרונים היו דור ובן שעשו רוטינה מגניבה במיוחד היה יפה הפליק פלאק. ואחרונים חביבים היו עמית ויותם שהייתה להם רוטינה מגניבה עם כל מיני שילובים של נייל.

אחרי כל ההצגה דורי קרא לנו לשיחה שבה הוא שאל אותנו מה דעתנו על החוג עד עכשיו מה רוצים לשפר ומה רוצים להוריד. השיחה הלכה ברוח טובה ובסיומה כבר התחילה ההפסקה שלאחריה כל אחד הלך לשיעור אחר ומשעמם.

תב הקבוצה: דניאל (דנצי)

שיחה - המלפפונים של ג'ון דיילי 1.1.04
 1. כיף
 2. כיף
 3. לנסות להוסיף עוד פגישות, שנה הבאה לא לפרק את הקבוצה ולהישאר בקשר .
 4. כמו 3 אני אוהב את זה.
 5. רוב הזמן עושים פריסטייל, לשנות ולהוסיף עוד.
 6. לפני שיש תחרות עם בתי ספר לעשות מבחנים כדי לראות מי משתתף במה. להוסיף חימום בסיסי.
 7. עוד כמה מפגשים וחובה שיהיה בשעות בית ספר. לגוון עוד ענפים. להעשיר את הידע ולא רק לשחק.
 8. להביא את גיגר ל-DDC.
 9. כמו 7 אבל להוסיף זריקות חדשות.
 10. השיעור כיף, צריך פגישות אחרי בית הספר, ללמוד עוד דברים. להשיג ספריי נגד זבובים.
 11. לעשות חימום בסיסי כי זה עוזר ואנחנו לא עושים את זה. להוסיף שעות.
 12. לא לשחק כאן כי יש אבנים וזה מפריע, ללמד SCF ולהוסיף שעות
 13. לשחק יותר אולטימייט, כי הפסדנו לסביון.
 14. להוסיף עוד ענפים ולהוסיף זריזות.
 15. להוסיף עוד תחרויות (אירועים כמו הפריסביון).
25.12.03
חנוכה, אין שיעור
18.12.03
מחכים לסיכום השיעור

(דניאל לא היה בשיעור הזה אז כולם מחכים שמשהו אחר יעזור לו הפעם)

11.12.03

כתב: דורי

היום לא היה שיעור בכלל. האפרוחים קיבלו 3 שעות פריסבי בעוד שהמלפפונים עשו מבחן "מיצב".

אבל למרות הכל ראינו כמה מלפפונים בורחים מהשיעור ומגיעים אלינו והיה צחוקים.

אני מבקש לומר לכולם:
לימודים יותר חשובים מפריסבי... אחרי שתשיגו ציונים טובים תוכלו לשחק כמה שתרצו.
6/12/03

פריסביון

20.11.03
מדריך: דורי

שיעור הפריסבי היום היה מאוד מעניין. בתחילת השיעור דורי עשה לנו שיחה על איך אמורה הצלחת לעוף, על הציר שלה ומה שעוזר לה לעוף בצורה יותר טובה.

אחרי זה דורי לימד אותנו זריקות עם זוויות אשר משמשות לעבור מכשולים.
תרגלנו את זה על ידי תרגיל שזוג עמדו במרווח של 5 מטר ומישהו עומד באמצע ומשמש בתור מכשול שצריך לעבור. אחרי זה דורי לימד אותנו זריקה שמכוונת כלפי הרצפה אבל בגלל הזווית היא עפה למעלה. למרות שהוא אמר שאף אחד לא מצליח את זה בהתחלה.

עשינו עוד כמה תרגילים הקשורים בזוויות של הפריסבי.

בסוף השיעור שיחקנו טארגט ויהיה מאוד כיף. השיעור הזה דורי שמח ולא יצא עם אכזבה כמו בשיעור הקודם.

תוספות של דורי:
נושא השיעור היום היה טכניקת תיקון עצמי והבנה עמוקה יותר של תעופת הצלחת. תחילת השיעור הייתה מוקדשת לשיחה ארוכה (תודה על הסבלנות), אבל בין החשובות ביותר בכל המגמה. בשיחה הסברתי על התעופה של הצלחת, על הזוויות והצירים השונים והשמתי דגש על איך ניתן לתקן את הזריקות שלכם מניתוח המסלול בזריקה הקודמת.

שימו לב שהנושא הזה ילווה אותנו עוד הרבה זמן ומי שרוצה להיות תותח בפריסבי זה הנושא שהכי כדאי לשלוט בו....

13.11.03
תחילת שיעור הפריסבי היה כרגיל עם חימום בסיסי וניסיון של תפיסות "פלמינגו" בתוך החימום. לאחר מכן כל אחד היה עם זוג והתמסר איתו בכל הזריקות.

אחרי זה דורי חילק אותנו לשתי קבוצות והעמיד כל קבוצה בשורה עם רווחים של 10 מטר אחד מהשני. הוא נתן לראשון שלושה פריסבים ואמר להתחיל להעביר אותם אחד לשני עד לנקודה האחרונה, כל פעם פריסבי אחד וכשהוא מגיע לסוף עוד אחד. אחרי זה שיחקנו "אולטימייט" והיה ממש חרא (סליחה על הביטוי) כי לא הייתה עבודת צוות וכל אחד עשה מה שבא לו.

דורי ממש התבאס בגללנו כי היה לו הרבה דברים לעשות ולא הספקנו. לסיכום: "אכזבה"
ודורי מצטערים על ה"אכזבה" שהייתה בשיעור.

נ.ב
ה- "אכזבה" לקוחה מהתוכנית חלומות בהקיציס שבה טל פרידמן אומר תמיד במילה אחת "אכזבה"

6.11.03
שיעור הפריסבי הזה היה מאוד מיוחד, דורי לא הגיע אבל שלח מישהו אחר במקומו, את תומר והשיעור של תומר היה אחלה לא יותר משל דורי כדי שלא יקנא. החימום היה שונה והינו צריכים להתמסר אחד עם השני. רוב השיעור שיחקנו "אולטמייט" ותומר כל פעם עצר אותנו והסביר לנו דרכים למשחק, טקטיקות וכל מיני בריחות מהיריב ששומר עליך. באיזה שהוא שלב הוא הצטרף לקבוצה שהיתה צריכה עזרה ואז עזב אותה כשההפרש נסגר.

תומר לא הביא מצלמה אז אין תמונות ותאשימו אותו סתם!!!!! צוחקים, לא נורא יש מספיק תמונות. לקראת סוף האימון תומר לימד אותנו לעשות "ברשים" וזה היה דיי קל.

סיכום השיעור: דורי היה חסר לנו אבל הגיוון שתומר בא במקומו היה טוב וכיף מאוד.

אין לי סיפור מצחיק חוץ מזה שהיחיד שכמעט העיף פריסבי מבית הספר הוא תומר (זריקת DISTANCE)

30.10.03
כתב: דניאל

בשיעור הפריזבי התאמנו עוד פעם על "אולטימייט" ולשם שינוי שיחקנו הרבה יותר טוב מהפעמים הקודמות. אני לא זוכר איזו קבוצה ניצחה, אבל אני יודע שאחת מהם.
לאחר מכן דורי לימד אותנו משחק ששמו "פייס אוף" שבו שחקן עומד מול שחקן אחר ועושה תרגיל השחקן השני אמור לחקות אותו. המשתתף שלא מצליח לעשות את התרגילים מקבל נקודות רעות וכשיש 3 נקודות רעות השני מנצח.

סיפורים מהשיעור: במשחק ה"אולטימייט" ג'סיקה לא רצתה לשחק ובמקום זה קיבלה את תפקיד הצלמת אבל באיזה שהוא שלב דורי איבד את האמון בה ולקח את המצלמה לידיים רוב הקבוצה עדיין חושבת שהיא החזיקה את המצלמה הפוך אבל לא נורא. דרך אגב ג'סי אל תיפגעי זה קורה לכולם אפילו שזה לא בכתה ח' והם היו כל כך קטנים ודפוקים, פשוט אל תחזרי על זה.

סיפור מצחיק: באמצע הלימודים ראיתי מורה שממש שיחקה פריזבי עם אחד הילדים למרות שזה היה בתוך כתה והיא כמעט פגעה בתלמידים.

תוספות של דורי:
עוד דברים שעשינו בתחילת השיעור היו ללמוד איך למסור כאשר שומרים עליך. איך להשתמש ברגל ציר ואיך להטעות את היריב.
ואגב ג'סי צילמה בסדר גמור....

23.10.03
כתב: דניאל

בשיעור הפריסבי המשכנו להתאמן בחימום בסיסי, וכולם מאוד השתפרו והצליחו הכל כמעט בלי להפיל את הפריסבי.

לאחר מכן למדנו תפיסה חדשה (מגניבה וקשה) שנקראת פלמינגו והיו כאלה שהצליחו אותה ממש טוב. אבל היו כאלה שניסו לעשות מעל ומעבר ומפה אנו עוברים לסיפור "יותם יכבוש את הסלע"-

יותם ניסה לקפוץ מעל לסלע גבוה ושמישהו ימסור לו ת'פריסבי והוא יתפוס אותה בין הרגליים, אך לרוע מזלו הוא החטיא את הסלע עם הרגל בכמה סנטימטרים ונפל על התחת הוא היה קצת בצד ורצה לנסות בשנית אבל דורי אמר לו שזה דיי מסוכן ומספיק ליום אחד אבל לא ויתר ואמר אני עוד יכבוש את הסלע ותאמינו לי הוא ניסה את זה ואני בטוח שהוא עוד יצליח. עוד משהו מיוחד הוא ילד חדש שהצטרף אלינו קוראים לו דור והוא משתלב כאילו הוא היה מתחילת השנה כבר ואנו מאוד שמחים בשבילו.

בחלק האחרון של השיעור שיחקנו אולטימייט שזה משחק דומה ל-"football" אבל בלי מגע בין השחקנים אלא רק עם הצלחת, אסור לנוע עם הצלחת וזה מאלץ אותך למסור לחברי הקבוצה שלך. המטרה הסופית היא לתפוס את הצלחת מאחורי הקו של הקבוצה היריבה. כולם נתנו "FIGHT" רציני וזה גרם לזה להראות כמו משחק ולא כמו חבורה של אנשים שרודפים אחרי פריסבי היה מאוד קשה אבל מאוד כיף למרות שדורי אמר וצדק שצריך פחות רעש ולא לבקש שימסרו לך אלא להתפנות ובכך לתת אפשרות שימסרו לך ולהיות קבוצה תומכת שבלי זה לא יוצא שום דבר. דורי אמר שעברנו כבר את החלק הראשון בפריסבי את הבסיס בעצם ומפה אנו יכולים רק ללמוד ולהשתפר עוד. דורי גם הראה לנו איך זורקים את הצלחת הפיצית וכולם ניסו אבל ללא הצלחה. בקיצור היה לנו אחלה שיעור!!!!!!!

סיפור מאוד מצחיק: כשחזרתי (דניאל) מבית ספר אז אני ואמיר שיחקנו בפריסבי הקטנה ברחוב עם כל שאר החברה ופתאום זרקתי בצורה הכי לא טובה שיש והיא נפלה לי לתוך פתח ניקוז מים אבל למזלי הוא היה בעומק של מטר ואי היה אפשר להכניס יד לתוכו כי הפתח היה קטן מידי אז כל האנשים ברחוב הסתכלו עלינו וחשבו מה חבורת ילדים משוגעים רוצה מפתח ניקוז. אבל השתלטנו על עצמנו וישבנו חצי שעה עם מקלות שקטפנו עד שהוצאנו אותה בריאה ושלמה.

16.10.03
כתב: דורי יניב

חג סוכות, אין מגמה היום. כמה עצוב לי. אני הולך לים לשחק.

09-10-03

כתב: דניאל

בשיעור הזה למדנו מזה FLOW ואיך מתמסרים בצורה זורמת.
למדנו איך לדייק בזריקות שלנו והתחרנו ותוך כדי דורי צילם אותנו כמובן. (כנראה זה יהיה המקצוע של דורי שהוא יפרוש מפריסבי צלם!!!).
וכמוהו גם דיויד ועמית שרצו להחזיק לו את המצלמה כאילו שהוא אליל שלהם ואם דורי לא היה מחליט מי יחזיק אותה זה היה נגמר במכות ביניהם. לסיכום איזו מצלמה יש לדורי? (אני צריך לשאול אותו).

תוספות של דורי:
עוד כמה דברים שדניאל שכח הם ה- SMALL GAME שבו משחקים מטווח קצר ובעצם זורקים את הצלחת באותה האחיזה בה תפסנו. את ה- SG אפשר ללמוד כאשר מסיימים את השלב הראשון של הקורס והחניכים יודעים 4 זריקות בסיסיות. המטרה היא ליצור FLOW ולא להפיל את הצלחת כמובן.

ועוד משהו עשינו שמיניות של זריקות כלומר: BH ל- BH משם FH ל- FH משם CW ל- CW ו- OH ל- OH.

את תחרות הדיוק עשינו עם שתי קבוצות כאשר לכל קבוצה צלחת אחת וזורקים בתורות על עץ. התחרות מוגבלת בזמן וככל שהקבוצה עובדת יחדיו ומחזירה צלחות לזורקים ככה יש לה יותר נסיונות זריקה.

דניאל תתחיל לכתוב קצת חומר...

02-10-03

כתב: דניאל

שיחקנו דיסקתון, זרקנו זריקות Chicken Wing ולמדנו מה זה חימום בסיסי (שלא הצלחנו כל כך אבל ניסינו). הצטלמנו כל אחד לחוד וביחד אבל דורי התקמצן וכל אחד לקח את השרשרת שלו של הפריסבי והצטלם.  למדנו זריקה חדשה: Over Hand.

תוספות של דורי:
חימום בסיסי מורכב מ- 4 רצפים של תפיסות. תפיסה מאחורי הגב בשני הכיוונים ותפיסה מתחת לרגל בשני הכיוונים (תפיסה מתחת לרגל בצד החיצוני של הגוף). על רצף צריך להיות מבוצע 10 פעמים ברציפות. נפילה דורשת התחלת הרצף מחדש.

תפיסת Over Hand נקראת גם OH או Wrist Flip.

25-09-03

כתב: יותם.

בתחילת השיעור דורי העמיד אותנו מול השותפים שלנו ונתן לנו דקה להתמסר כמה שיותר פעמים. לאחר הדקה כל אחד אמר כמה הוא הצליח.

דורי לימד אותנו לתפוס במצב שאנחנו כבר מוכנים לזריקה כך שלא נבזבז זמן. עשינו את אותו תרגיל וכמעט כולם שיפרו את התוצאה.

לאחר התרגיל הזה למדנו זריקה חדשה "Chicken Wing" ואני (יותם) ואיליי העפנו את הפריסבי מעבר לגדר שלוש פעמים....

למדנו גם לתפוס בצורה שאנחנו מוכנים לצ'יקן ווינג בדיוק כמו שדורי לימד אותנו בתחילת השיעור. 

עשינו גם תרגילי פריסטייל במקום, כאשר אנחנו מחקים את מה שדורי עושה. 

שאר השיעור היה להתאמן על צ'יקן ווינג ולהיבדק על רמת זריקה "BackHand"

18-09-03
השיעור התחיל בעבודה עצמית שוב לצורך חימום. המשכנו לתרגל את זריקת ה- BackHand, כאשר תופסים ביד אחת, שתי ידיים, מוסיפים סיבוב וכו'.

למדנו זריקה חדשה - ForeHand, ושיחקנו את משחק הסלעים של תומר.

11-09-03

בפגישה הראשונה נעשתה שיחת פתיחה לתלמידים והיכרות. התחלנו ללמוד איך להעביר את הצלחת מיד ליד כאשר לכל אחד צלחת משלו. למדנו לתפוס צלחת מאחורי הגב, מתחת לרגל ואפילו לעשות סיבוב לפני התפיסה.

טוב, הסיבוב לא עבד כל כך אבל היה נחמד לראות את כל הצלחות עפות גבוה לשמיים. הבנו שהסיבה שאנחנו לא מצליחים לתפוס את הצלחת לאחר סיבוב היא איבוד קשר העין איתה. למדנו שאחד הדברים שצריך ללמוד הוא לחשב את תנועת הצלחת באוויר גם אם אנחנו לא רואים אותה.

בשיעור הראשון למדנו גם איך לזרוק את הזריקה הראשונה בפריסבי ה- BackHand.

דברים נוספים חשובים שלמדנו היו שבפריסבי כל דבר נראה קל אבל קשה מאוד לביצוע. שלא משחקים עם הצלחות כאשר דורי ותומר מסבירים חומר חדש, ושהכי חשוב זה לנסות לא להפיל את הצלחת כי זה מאוד קל, המטרה היא לשלוט בצלחת ולא שהיא תשלוט בנו.

 

 

   

מי אנחנו

תמונה

מי אני

וכמה מילים...
עמית פלד  
אמיר מלצ'קוביץ'  
מור גנטובניק  
איליי לוז  
אלעד מורווטי  
ג'סיקה כהן  
דניאל אלקלעי (כתב הקבוצה)  
דוד רזניק  
איתי לינזן  
אוריאל חלד  
יותם דביר  
דור כהן  
בן סלומון  

 

תמונה וכמה מילים...
יותם דביר
 
אמיר מלצקוביץ'
 
עמית פלד
 
אוריאל חלד
 
בן סלומון
 
דניאל אלקלעי
 
איליי לוז
 
איתי לינזן
 
ג'סיקה כהן
 
מור גנטוביק
 
עדן בר
 
דיויד רזניק
 
דור כהן  
מחכים לתמונה