מה זה Paganello - חווית אולטימייט החופים
Paganello הוא אירוע ענק בעולם הפריסבי, שלפנו מהאתר הרשמי את התיאור שלו ותרגמנו, זה מה שיצא

תרגם: איל בנין


פאגאנלו הוא אירוע פריסבי של חמישה ימים המתרחש כל שנה על החוף ברימיני, איטליה, במהלך סוף השבוע של חג הפסחא. האירוע משלב רמה גבוהה ביותר של ספורט, כיף טהור וצורות שונות של אומנות. הבמה הטבעית של אחד מחופי אירופה המפורסמים ביותר, הופכת לחגיגה עולמית שאליה כולם (ספורטאים, תיירים, חברים וכו', לא משנה מאיזה צד, לכולם זאת חוויה ייחודית!) מצטרפים, על מנת לחגוג את מה שהחיים מוכשרים לו.

אירוע הספורט העיקרי בפאגאנלו הוא גביע אולטימייט החופים העולמי, שמכיל 100 קבוצות מ- 25 ארצות: פאגאנלו הוא ה"מכה", האוניברסיטה של אולטימייט החופים בנוכחות מיטב השחקנים בעולם.
למרות המרכיב החיוני של הרוח התחרותית, אחד מהדברים היפים ביותר באירוע הוא היעדר מוחלט של שופטים, שחקנים מחליטים על עבירות ופסילות ברוח של הגינות. אולטימייט חופים הוא יותר מספורט!

אירוע הספורט השני הוא אתגר הפריסטייל העולמי, תחרות מפוצצת המכילה את הפריסטיילרים הטובים בעולם, המאתגרים אחד את השני להיות הראוותנים ביותר ובעלי הדמיון הפורה ביותר שרק אפשר על החוף. זה באמת מדהים לראות מה החבר'ה האלה מסוגלים לעשות עם צלחת ואיך הם יכולים להלהיב את הקהל. אבל פאגאנלו זה לא רק ספורט: זה גם הופעות חיות של ג'אז, ריקודים פאנקיים חסרי נשימה, משחקים לילדים ועוד אטרקציות רבות לכולם: זאת עיר ענקית של כיף, שבה אתה יכול להעביר יום נפלא על החוף.

פאגאנלו הוא גם כן הזדמנות לפגוש אנשים שונים, שפות ותרבויות, מאוחדים ביחד תחת אותם שמים כחולים. זה זיקוקי דינור ליד הים והופעת סיטר בשקיעה, זאת מסיבת חוף ענקית בלילה של יום חמישי וגמר של 3000 צופים בצהרים של יום שני, זה להתאהב בחוף הים בזמן שהשמש שוקעת וזה לרקוד עד אור הבוקר בזמן שמוסיקה עדיין מחזיקה אותך ער.

קישורים:
- האתר הכללי של Paganello

- כתבת האירוע של שנה שעברה

- הזמנה לאירוע השנה (2004)

- האתר של Paganello 2004

- סרט מטורף מה- MTV של איטליה, מתמקד בפריסטייל מהאירוע בשנה שעברה (כמעט 7 מגה)

סרטוני פרומו (לא לפספס):

WINDOWS MEDIA VIDEO
low bandwidth (1.6 Mb)
high bandwidth (3.4 Mb)

QUICKTIME VIDEO
low bandwidth (5.8 Mb)
high bandwidth (11 Mb)

על חוף הים אפשר למצוא כפר ממשי ובתוכו:
אוכל ושתייה, בתי-קיץ, פסטה, בירה, עזרה ראשונה, שירותים, פעוטון, שירותי אי-מייל, מצלמות אינטרנט, מוסיקה בכל מגרש, עיתון חדשות יומי, מגזין התחרות, וכל זה לרשות כל שחקני אולטימייט החופים והפריסטיילרים בכדי שירגישו נינוחים ורגועים במהלך ארבעת הימים הבלתי נשכחים. אחד מהרגעים המרגשים ביותר בפאגאנלו הוא חגיגת קבלת הפנים בלילה של יום חמישי: תנסו לדמיין 1500 אנשים שעזבו את טקסס, פינלנד, אוסטרליה או ספרד, נסעו מספר שעות או אפילו ימים כדי להגיע לאותו המקום, באותו הזמן.
וביום חמישי הם נפגשים לראשונה ומגיבים יחד כמו בתגובה כימית מפוצצת: ספגטי "וולקני", דגים על הגריל, יין אדום בחינם, הופעות, שתי רחבות ריקודים שונות, אזור "צ'יל אאוט" אחד, שחייה לילית. כעבור עוד שלוש מסיבות נוספות ו10 משחקים מתישים, פאגאנלו מסתיים בצהריי יום שני, בטקס הענקת פרסים ענק מיד אחרי שלושה משחקי גמר. ושום דבר אחר לא מעניין בכל העולם!

אם אתם אוהבים אולטימייט או פשוט רוצים לגלות אותו, אתם לא יכולים אפילו לחשוב על לפספס את האירוע הזה. יכול להיות שהייתם כבר באלפי תחרויות, אבל עדיין לא ביקרתם שם, אתם לא יכולים לומר שראיתם את הכל!
לשחק ליד חוף הים האיטלקי, בחול, עם מוסיקה מגניבה מסביב זה משהו שמשנה את החיים שלכם מצד אחד לצד שני. זה פשוט "מנענע"! זה החיים במיטבם.

 

לא מספיק? בואו נדבר על זה אחרי היין האדום, הפסטה, מסיבת הריקודים הפרועה הלילה, כשתמצאו את עצמכם על החוף, בוהים בשמש הזורחת מהים... כשיש לכם משחק לשחק עוד שלוש שעות!
אתם יכולים לבוא אפילו בלי לשחק; הכיף מובטח כפי שמובטח לחזור הביתה מותשים ומרוצים אחרי שהגעתם לגמר.
לאחר שחולמים על זה חודשים, הם תופסים רכבות, נוהגים במכוניות, טסים במטוסים, בכדי להיות כולם באותו המקום, בדיוק באותו הזמן. מדברים שפות שונות, חושבים על דברים שונים ושייכים למקומות שונים, 1500 בנים ובנות מרחבי כל העולם חיים כעולם אחד, תחת אותם שמיים כחולים, אותה השמש נושקת להם, מול אותו הים.